Анестетики

Анестетики - це група препаратів, які використовуються для повного або часткового зняття болю під час...

Анестетики - це група препаратів, які використовуються для повного або часткового зняття болю під час проведення різних лікувальних процедур, операцій, а також для зменшення болю, спричиненого різними захворюваннями. Анестетики, які діють як засоби знеболення, поділяються на місцеві (знімають біль в конкретній обмеженій області людського тіла) та наркози, які вводять людину в стан сну і повної невразливості до болю.

Більшість з потужних засобів знеболення, використовуваних для анестезії, мають наркотичний характер, тому їх можна придбати тільки за наявності рецепта від лікаря! Якщо лікар призначив його вам, ви можете замовити анестетики та засоби знеболення в нашій інтернет-аптеці за доступними для вас цінами!

Форми випуску та дія анестетиків

Подібні засоби випускаються у вигляді порошків або суспензій для внутрішньом'язових/внутрівенних ін'єкцій. Остання група анестетиків відрізняється найбільшою ефективністю і діє гораздо швидше за решту.

Принцип дії препаратів зводиться до оборотного блокування провідності нерва. Залежно від дозування використаного препарата, процес знеболення може тривати від кількох хвилин до кількох годин.

Найбільш поширеними засобами для анестезії та знеболення є:

● новокаїн;
● анестезин;
● лідокаїн.

Застосування анестетиків під час оперативного втручання
 

Анестетики значно уповільнюють реакцію організму і блокують приступи болю. Однак їх застосування повинно строго розраховуватися лікарем. Передозування може призвести до серйозних порушень у роботі центральної нервової системи, до паралічу і навіть летального випадку.

Крім пригнічення болю, анестетики також запобігають артеріальній гіпертензії, збільшенню частоти серцевого ритму, що часто відбувається як природна реакція організму під час хірургічного втручання.

Купити засоби для анестезії в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм у Києві

З урахуванням всіх особливостей впливу анестетиків на людський організм, надзвичайно важливо купити якісний препарат. Саме такі варіанти представлені в нашій інтернет-аптеці, засоби для анестезії від провідних виробників. Зі свого боку, ми гарантуємо дотримання всіх умов зберігання, рекомендованих виробником. Замовляйте анестетики в Києві, з бронюванням в  аптечній мережі Цитрус-Фарм

Товарів: 39