Гарантії та безпека

Купуючи медикаменти в аптеці, багато хто з нас запитував: «Якісний препарат, оригінал чи фальсифікат, як доставлявся в аптеку і чи правильно він зберігався?»

 

На жаль, непроста економічна ситуація в країні змушує більшість людей орієнтуватися на покупку «там де дешевше», забуваючи про те, що дешевизна далеко не завжди сумісна з якістю та оригінальністю препарату.

 

Купуючи дешевий препарат, Ви дійсно заощаджуєте. Але разом з економією приймаєте на себе і відповідні ризики. Усвідомлено.

 

На ціну та якість ліків впливає безліч факторів, і в першу чергу беззаперечне дотримання компанією ліцензійних умов при роздрібному продажу лікарських засобів та товарів медичного призначення. Це значна стаття витрат, на якій багато аптек через рідкісні перевірки просто економлять. У зв'язку з цим з'являється досить великий ризик придбати не лише фальсифікат, а й оригінальний препарат, який просто втратив свою якість через неправильне зберігання.

 

Створюючи компанію Цитрус-Фарм у дуже непростий час, у 2014 році, ми взяли на себе відповідальність чесно виконувати свої зобов'язання перед людьми, партнерами та державою, тим самим задаючи високі стандарти ведення бізнесу. Ми цінуємо соціальні та етичні цінності суспільства, а довіра клієнтів – наш головний ресурс і невичерпне джерело мотивації для подальшої роботи.

 

З метою гарантованої реалізації виключно безпечної та якісної продукції в мережі аптек Цитрус-фарм створено ефективну систему контролю якості лікарських засобів та інших товарів аптечного асортименту від моменту їх надходження до реалізації населення. Необхідність створення такої системи передбачена наказом МОЗ України №677 від 29.09.2014 «Порядок контролю за якістю лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі».

 

Це так звані Стандартні операційні процедури (СОП), беззаперечне виконання яких фармацевтами наших аптек у Києві гарантує Вам якість та справжність лікарських препаратів, інших виробів медичного призначення та всього аптечного асортименту.

 

Дані стандарти розроблені відповідно до вимог керівних принципів якості та зберігання лікарських засобів, та описують послідовність усіх дій щодо вхідного контролю, зберігання, транспортування лікарських препаратів та медичних виробів, санітарно-протиепідемічні та гігієнічні заходи, навчання співробітників та інше.

 

Наша компанія після тривалого мораторію, пройшовши ліцензійну перевірку, отримала високу оцінку своєї роботи від Територіального органу Держлікслужби – Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в м. Києві як однієї з найкращих компаній м. Києва.

 

Як постачальники лікарських препаратів та товарів медичного призначення ми вибираємо тільки найкращих. Це як великі національні дистриб'ютори фармацевтичного ринку України, і невеликі постачальники вузького асортиментного сегмента. Головна якість кожного з них - офіційний, ліцензійний вид діяльності, а це означає гарантоване постачання виключно якісних та справжніх лікарських препаратів.

 

Проте під час укладання договорів про постачання товару наша компанія здійснює жорсткий моніторинг як постачальника, і якості запропонованого ним реалізації товару, що дозволяє захистити клієнтів від фальсифікованої продукції в аптеках мережі.

 

Крім того, відповідно до ліцензійних вимог, у кожній аптеці Цитрус-фарм є фахівець – уповноважена особа, яка відповідає за контроль якості під час приймання товару. Цей співробітник має вищу фармацевтичну освіту та тривалий стаж роботи провізором, але не менше двох років. Він здійснює візуальний контроль цілісності упаковки та її вмісту; визначає відповідність маркування та вмісту даних, зазначених у сертифікатах якості; перевіряє терміни придатності, а також наявність на кожну серію товару сертифікатів якості виробника.

 

Щодня наші фахівці на офіційному сайті Державної служби України з лікарських засобів відстежують товар, заборонений до реалізації, і ці дані враховуються під час проведення вхідного контролю. За індивідуальним запитом ми надаємо копії сертифікатів якості всіх товарів, що реалізуються.

 

Якість препарату також залежить від правильності його зберігання. Ми жорстко дотримуємося правил і умов зберігання продукції. Препарати, які вимагають зберігання у холодному чи прохолодному місці, зберігаються у холодильних шафах з контролем температури.

 

Товар, що вимагає захисту від світла, зберігається у закритих шафах, лікарські трави – окремо від препаратів у спеціальних шафах.

Крім цього, у кожній аптеці щодня проводиться контроль санітарного режиму, правил зберігання лікарських засобів, температурного режиму приміщень та холодильного обладнання із заповненням відповідних форм журналів. Наприклад, температурний режим та рівень вологості у приміщеннях зберігання продукції перевіряється на відповідність встановленим показникам двічі на день.

 

При доставці клієнтам термолабільних товарів підтримується безперервний «холодовий ланцюг» - система організаційних і практичних заходів, що постійно функціонує, що забезпечує оптимальний температурний режим зберігання та транспортування медичних імунобіологічних препаратів. Адже від впливу довкілля залежить як ефективність, і безпеку продукту кінцевого споживача, тобто. для пацієнта

 

Мережа сімейних аптек Цитрус-фарм - це гарантія безпеки, справжності та якості всіх лікарських препаратів, медичних виробів, БАДів, вітамінів, аптечної косметики та супутніх товарів.