Маркетинг та реклама

Онлайн-аптека Цитрус-фарм відкрита до співпраці у сфері маркетингу та реклами. Ми готові розглянути можливості реклами Вашого товару на сторінках нашого сайту www.citruspharm.com.ua Для того, щоб ми могли ознайомитись з Вашою пропозицією та дати відповідь, достатньо надіслати деталі на нашу електронну пошту: st@citruspharm.com.ua.  

 

У рекламній політиці ми дотримуємося ряду правил:

перевірка рекламних оголошень;
відмова від підтримки рекламованих товарів та послуг;
фільтрування контенту.
 

ТОВ "Цитрус-фарм" залишає за собою право самостійно визначати типи реклами, які можуть бути відображені на нашому ресурсі або в мережі аптек. Наша компанія залишає за собою право будь-коли видалити або скасувати рекламу з об'єктивних причин. Причиною видалення рекламного контенту може бути відсутність користі, можливий ризик для здоров'я чи скарга на рекламне оголошення.  

 

Інтернет-аптека Цитрус-фарм не підтримує рекламовані товари та послуги. У певних ситуаціях наша компанія може вибірково оцінити послуги чи товари, що рекламуються, щоб переконатися в їх ефективності та доцільності. 

 

Важливим моментом є фільтрація рекламного контенту. Наша компанія ретельно підходить до вибору реклами, залишаючи за собою право відмовлятися від певних видів рекламного контенту. Ми не прийматимемо рекламу, яка може завдати потенційної шкоди здоров'ю, суперечить здоровому глузду або є неточною. 

 

Реклама фармацевтичної продукції можлива лише для затверджених та сертифікованих товарів та медикаментів, які внесені до Державного реєстру лікарських засобів України та визначені МОЗ України.