1. Головна сторінка

  2. Вітаміни, БАДи

Вітаміни, БАДи

Дефіцит вітамінів призводить до зниження імунітету, швидкої втоми та навіть до емоційної нестабільності. Нестача вітамінів може викликати важкі наслідки у дітей...

Дефіцит вітамінів призводить до зниження імунітету, швидкої втоми та навіть до емоційної нестабільності. Нестача вітамінів може викликати важкі наслідки у дітей, оскільки вони беруть активну участь у формуванні тканин, кісток, ендокринної та нервової системи.

Вітаміни та БАДи до їжі
Вітаміни давно увійшли до щоденного раціону кожного, хто піклується про своє здоров'я. Крім класичних вітамінів А, В, С, Е, які надходять до організму з їжею, є комплекси вітамінів для підвищення імунітету, окремо вітаміни для пам'яті, кісток та шкіри. В аптеці можна купити вітаміни для жінок, дітей та чоловіків.

Вважається, що особливо сильно людський організм потребує вітамінів у зимовий період. Проте прийом їх має здійснюватися постійно, незалежно від пори року!

Вітаміни та БАДи (біоактивні добавки) доповнюють організм компонентами, які він недоотримує з їжею. Біологічно активні добавки не є лікарськими засобами та призначені для профілактики захворювань, а не лікування. Біодобавки змушують організм працювати на повну потужність, використовуючи всі свої резерви. Але варто пам'ятати, що БАДи та вітаміни приймаються разом із їжею, а не замінюють її і тим більше не лікують небезпечні чи хронічні захворювання.

Купити вітаміни та БАДи в Києві недорого
Якщо ви хочете завжди почуватися добре, мати відмінний настрій і не піддаватися втомі, обов'язково скористайтесь нашими пропозиціями замовте вітаміни та бади прямо зараз! Ми пропонуємо лише якісні вітамінні добавки від перевірених постачальників. Купити бади та вітаміни у Києві, в аптеці Цитрус-фарм легко та просто! Клікайте!

Наша аптека забезпечує необхідні умови зберігання для всієї продукції, а також ретельно контролює цілісність упаковки, термін придатності та інші параметри всіх препаратів. Замовляючи у нас, ви отримуєте не лише професійний сервіс, а й по-справжньому безпечну та ефективну продукцію!

Товарів: 2470