Антиаритмічні препарати

Аритмія - це кардіологічне захворювання, пов'язане з порушенням серцевого ритму. Лікарі виділяють кілька стадій цієї проблеми, які лікуються певними засобами. Антиаритмічні препарати використовуються для нормал...

Аритмія - це кардіологічне захворювання, пов'язане з порушенням серцевого ритму. Лікарі виділяють кілька стадій цієї проблеми, які лікуються певними засобами. Антиаритмічні препарати використовуються для нормалізації серцевого ритму та поліпшення самопочуття пацієнта. Проте назначення таких ліків обов'язково має проводити лікар, оскільки прийом деяких з них може супроводжуватися побічними ефектами.

У нашій інтернет-аптеці представлений широкий спектр антиаритмічних препаратів. Для їх замовлення скористайтеся "Кошиком" покупця на нашому веб-сайті або телефонуйте, щоб здійснити покупку в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм.

Антиаритмічні препарати та їх види

Більшість препаратів від аритмії згрупована за кількома класами, виходячи з фармакологічного впливу засобів:

● Препарати 1-го класу (мембраностабілізуючі засоби) - це блокатори натрієвих каналів. Вони впливають на окремі ділянки міокарда, нормалізуючи серцевий ритм.

●  Препарати 2-го класу впливають на тканини з повільним проведенням. Засоби 2-го класу також називаються бета-блокаторами.

● Препарати 3-го класу впливають на канали з повільним і швидким проведенням. Сприяють збільшенню їх рефрактерності (зниженню м'язової збудливості) і, таким чином, нормалізації серцевого ритму.

● Препарати 4-го класу представляють собою блокатори кальцієвих каналів. Вони знижують автоматизм, сповільнюють швидкість електричного проведення, а також сприяють підвищенню рефрактерності. Конкретний тип препарата призначається лікарем лише після проведеного обстеження пацієнта. Якщо Ви вже отримали список необхідних Вам антиаритмічних препаратів, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм Ви зможете замовити призначені медикаменти за найбільш прийнятними для Вас цінами!

Купити препарати від аритмії в аптеці Цитрус-фарм у Києві

У нас Ви знайдете ліки від аритмії, рекомендовані міжнародною асоціацією лікарів-кардіологів. Це ефективні засоби українського та закордонного виробництва, що пройшли обов'язкову сертифікацію. З свого боку, ми забезпечуємо належні умови зберігання та транспортування антиаритмічних препаратів і гарантуємо повну придатність препаратів до застосування.

Якщо Ви хочете купити препарати від аритмії у Києві за невеликі кошти, замовляйте необхідні Вам позиції в нашій інтернет-аптеці!

Товарів: 77