Аромотерапія

Ароматерапія є чудовим засобом проти втоми, роздратованості, а також нервових розладів. Лікування за допомогою аромамасел дозволить вам у найкоротший термін покращити самопочуття. Лікарі пояснюють ефективність...

Ароматерапія є чудовим засобом проти втоми, роздратованості, а також нервових розладів. Лікування за допомогою аромамасел дозволить вам у найкоротший термін покращити самопочуття. Лікарі пояснюють ефективність ароматерапії двома аспектами:

● пари масел безпосередньо впливають на рецептори слизової оболонки, а вони, у свою чергу, передають сигнали в ЦНС;

● ефірне масло проникає в кров’яну сітку через дихальні шляхи.

Так чи інакше, ароматерапія, дійсно, має позитивний ефект. Якщо ви хочете спробувати лікування маслами або вже давно практикуєте цей вид терапії, купити аромамасла ви можете в нашій інтернет-аптеки за найбільш доступними цінами!

Властивості ароматерапії та ефірних масел, які застосовуються для її проведення

У асортименті ефірних масел налічується кілька десятків видів. Це і цитрусові аромати, і хвойні, лікувальні трави, квіти. Кожне з ефірних масел має свої унікальні властивості і може застосовуватися в залежності від бажаного ефекту.

Наприклад, ефірне масло хвої має антибактеріальний вплив. Воно чудово підходить для профілактики захворювань дихальних шляхів. Лавандове ефірне масло знімає стрес, лікує безсоння, має розслаблюючий ефект. Евкаліптове, навпаки, дарує заряд бадьорості, поліпшує концентрацію і увагу. Цитрусове добре стимулює імунні процеси в організмі.

За допомогою ефірних масел можна не лише проводити ароматерапію, але й використовувати їх для збагачення кремів і шампунів, застосовувати при ванних процедурах. Ароматерапія і інші варіанти застосування масел не супроводжуються побічними ефектами!

Ефірні масла в Києві — купити в інтернет-аптеки Цитрус-Фарм

У нашій аптеці ви знайдете великий асортимент аромамасел з різними ароматами. Для зниження втоми або для розслаблення, для підвищення концентрації і уваги або для лікування безсоння, імунностимулюючі аромамасла дозволять вам проводити ефективне лікування прямо у себе вдома! Замовляйте ефірні масла в інтернет-аптеки Цитрус-Фарм в Києві з можливістю самовивозу!

Увага! При використанні ароматичних масел для вагітних і годуючих жінок рекомендуємо попередньо проконсультуватися з лікарем.

Товарів: 192