Беруші

Чутливі до шуму? Не можете заснути через зайві звуки? Беруші - це чудова можливість відгородити себе від зовнішніх звуків і насолодитися ідеальною тишою! З берушами Ви припините відчувати проблеми зі засипанням, а ...

Чутливі до шуму? Не можете заснути через зайві звуки? Беруші - це чудова можливість відгородити себе від зовнішніх звуків і насолодитися ідеальною тишою! З берушами Ви припините відчувати проблеми зі засипанням, а сам сон стане більш міцним і здоровим, надаючи вам повноцінний відпочинок!

Замовляйте беруші в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм з доставкою в Київ та по Україні!

Беруші - їх види і особливості

В нашій інтернет-аптеці Ви знайдете як одноразові беруші для вух, так і багаторазові. Останні більш вигідні з фінансової точки зору, однак за ними потрібний певний догляд для забезпечення гігієничного використання. Одноразові беруші краще підходять тим, хто періодично стикається з сильним шумом.

Беруші, які ви купуєте для забезпечення міцного і спокійного сну, обов'язково повинні відповідати таким умовам:

● м'якість. Оскільки сон триває в середньому 6-8 годин і саме цей проміжок часу вам доведеться перебувати в берушах, важливо, щоб вони не тиснули на слуховий апарат, були м'якими і практично не відчувалися;

● гігієнічність. Якщо мова йде про покупку одноразових берушів, вони обов'язково повинні бути запаковані в герметичну упаковку. Багаторазові моделі повинні бути укомплектовані футляром для зберігання;

● пам'ять форми вуха. Для комфорту використання дуже важливо, щоб беруші мали пам'ять вушного каналу. Тобто, під час встановлення їх у вуха, вони повинні поступово випрямлятися, закриваючи собою вушний канал. Після виймання беруш протягом певного часу зберігають форму - це і є моделі з пам'яттю.

У продажу можна зустріти беруші різних розмірів, форм і кольорів, матеріалів виготовлення. Проте основна різниця між ними - в комфорті використання, а також в рівні ізоляції від зовнішнього шуму.

Беруші — купити в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм в Києві

Якщо ви хочете відгородити себе від шумних сусідів, активних дітей і насолодитися міцним, спокійним сном, замовляйте у нас беруші! Ми пропонуємо моделі, які:

- прості в використанні і не потребують ніяких навичок застосування;

- надійні і практичні;

- офіційно сертифіковані і дозволені до продажу на території України;

- подарують вам спокійство і здоровий сон.

Товарів: 22