Депіляція

Депіляція - це косметична процедура з видалення волосків на тілі. Існує кілька способів її проведення - механічна депіляція, хімічна або воскова. Деякі з варіантів можна реалізувати лише в спеціалізованих салонах, ...

Депіляція - це косметична процедура з видалення волосків на тілі. Існує кілька способів її проведення - механічна депіляція, хімічна або воскова. Деякі з варіантів можна реалізувати лише в спеціалізованих салонах, але більшість доступні і для виконання вдома. Вам лише потрібно вибрати і купити засоби для депіляції за найкращою ціною в Києві, у нашій інтернет-аптеці!

Засоби для депіляції - які необхідні?

Найбільш ефективними засобами для проведення процедури депіляції в домашніх умовах є:

● Віск. За допомогою косметичного шпателя його наносять на ділянку шкіри, з якої потрібно видалити волосся. Після застигання воска він видаляється за допомогою пластиря або знімається руками.

● Крема. Спеціальний склад наносять на шкіру, а після декількох хвилин змивають, разом з небажаною рослинністю.

● Станок. Простий спосіб який зрізає волоски на рівні зі шкірним покривом.

● Також для депіляції використовуються спеціальні лосьйони та гелі. Деякі використовуються перед процедурою, щоб зм'якшити і продезінфікувати шкіру, інші вже після її проведення. Вони також дезінфікують, а також охолоджують шкіру, знімаючи подразнення.

Незалежно від того, який спосіб депіляції Ви віддаєте перевагу - восковий, за допомогою бритви або ж, використовуючи спеціальний крем, зробити дану процедуру безпечною Вам допоможуть спеціалізовані косметичні засоби. З їх допомогою Вам буде легше підготувати шкіру до майбутньої процедури, а також уникнути травмування для неї.

Крім того, ефективність депіляції буде вище, оскільки спеціалізована косметика дозволяє виконати максимально точне видалення волосся.

Купити засоби для депіляції в Києві - інтернет-аптека Цитрус-Фарм

Якщо Ви віддаєте перевагу проведенню депіляції самостійно і вдома, ми готові порекомендувати великий асортимент засобів на допомогу. У нас Ви знайдете:

● статки для депіляції;

● віск для тіла;

● креми;

● склади до і після епіляції;

● лосьйони і молочко для шкіри.

Ми представляємо косметичні та медичні засоби від перевірених виробників, а також реалізуємо продукцію, яка пройшла офіційну сертифікацію в Україні. Замовте засоби для депіляції прямо зараз, з доставкою в Києві та по Україні!

Товарів: 17