1. Головна сторінка

  2. Лікувальна косметика

  3. Дезодоранти та антиперспіранти

Дезодоранти та антиперспіранти

Потовиділення - природний процес. Утримати його під контролем допоможе хороший антиперспірант. Він незамінний не лише в літню пору, а й у будь-який інший сезон. Замовте дезодорант провідних космецевтичних брендів н...

Потовиділення - природний процес. Утримати його під контролем допоможе хороший антиперспірант. Він незамінний не лише в літню пору, а й у будь-який інший сезон. Замовте дезодорант провідних космецевтичних брендів на сайті нашої аптеки. Не дайте поту і неприємному запаху ні шансу!

Потові залози людини за день виділяють від 0,5 до 1 літра поту. Це відмінне середовище для розмноження мікробів та джерело неприємного запаху та вологих під пахвами.

Раніше ця проблема вирішувалась за допомогою подушечок з ароматною пудрою та духів, а зараз людина має в своєму розпорядженні дезодоранти та антиперспіранти. Це засоби з різним принципом дії.

Дезодоранти та антиперспіранти — в чому різниця між ними і що вибрати?

Дезодорант маскує запах поту за допомогою різних ароматів. З цією метою у складі засобів природні масла та різні ароматизатори. Також деякі містять антибактеріальний компонент (спирт або тріклозан) для знищення бактерій - причини неприємного запаху.

Дезодоранти вибирають головним чином володарі чутливої шкіри та алергіки. Вони діють м'якше, ніж антиперспіранти. В середньому, дезодоруючий ефект триває від 2 до 8 годин (все залежить від складу засобу). Додатково він доглядає за шкірою, так як містить алое вера, ромашку та інші протизапальні компоненти.

Антиперспірант звужує пори та зменшує потовиділення, роблячи під пахвами сухими на термін від 24 до 72 годин. Це особливо актуально для людей з підвищеним потовиділенням, в жарку пору року, а також для тих, кому потрібно завжди виглядати ідеально.

У складі антиперспірантів різні солі, які можуть мати подразнивий ефект. Тому алергікам і володарям чутливої шкіри краще використовувати сертифіковані косметичні засоби.

Також на ринку широко представлені дезодоранти-антиперспіранти - засоби комбінованої дії. Вони зменшують виділення поту, можуть мати антибактеріальний та дезодоруючий ефект. Вибір на користь універсального засобу робить більшість споживачів. 

Купити антиперспіранти та дезодоранти в інтернет-аптеки Цитрус-Фарм

Якщо потрібно купити дезодорант, широкий вибір засобів ви знайдете в мережі наших аптек. Ми пропонуємо брендові космецевтичні засоби для вашого здоров'я та краси:

● Vichy;

● Eucerin;

● Babe;

● Weleda.

У нас можна знайти дезодорант та антиперспірант для чутливої та схильної до запалень і алергічних реакцій шкіри або купити універсальний засіб для надійного захисту від поту.

На вибір пропонуються дезодоранти та антиперспіранти для чоловіків і жінок, а також різні форми випуску - крем, спрей або кульковий дезодорант. Об'єм від 35 до 50 мл вистачить на цілий сезон. Приємний запах, освіжаюча дія та захист від поту дозволять виглядати та почувати себе прекрасно. 

Ціна завжди має значення! Щоб купити антиперспірант за доступною ціною в Києві, замовляйте на нашому сайті і забирайте засіб з необхідним складом в будь-якій аптеці мережі Цитрус-фарм. Наші фармацевти будуть раді надати гарну консультацію та допомогу, щоб ви зробили обгрунтований вибір.

Завітайте, вибирайте, купуйте та користуйтеся на здоров'я!

Товарів: 36