Для підвищення апетиту

Поганий апетит — це дуже розповсюджена проблема, з якою стикаються не лише діти, але і дорослі люди. Подібні симптоми можуть сигналізувати про наявність різноманітних захворювань, які негативно впливають на з...

Поганий апетит — це дуже розповсюджена проблема, з якою стикаються не лише діти, але і дорослі люди. Подібні симптоми можуть сигналізувати про наявність різноманітних захворювань, які негативно впливають на загальний стан організму. На щастя, є вихід: інтернет-аптека Цитрус-Фарм пропонує широкий асортимент препаратів для підвищення апетиту в Києві, а також з доставкою по Україні.

Причини поганого апетиту

Поганий апетит напряму пов'язаний з почуттям насиченості і голоду, яке може бути викликане порушеннями різного характеру. Перед тим як приступити до дій, спрямованих на підвищення апетиту, необхідно провести діагностику і встановити одну або декілька причин його відсутності, серед яких можна виділити основні:

 • зайвий заброс жовчі, що пригнічує дію ферментів;
 • інтоксикація;
 • наявність хронічних захворювань печінки і нирок;
 • недостатня вироблення певних ферментів;
 • захворювання ШКТ і серцево-судинної системи;
 • порушення ендокринного характеру;
 • перевтома, стреси;
 • шкідливі звички, авітаміноз.

Найчастіше саме вищезазначені порушення у роботі організму можуть бути причиною поганого апетиту і, як наслідок, подальших наслідків на тлі цієї проблеми — нездужання, виснаження організму та інше. У подібних випадках краще не запускати проблему, а як можна швидше звернутися до лікаря!

Препарати для підвищення апетиту

Ця група включає препарати, які застосовуються тільки як стимулятори апетиту. Деякі препарати, що мають інші основні механізми дії, можуть мати властивості, що підвищують апетит.

Якщо в результаті обстеження лікар не виявив серйозних патологій і порушень, які могли б привести до втрати апетиту, вирішення проблеми може зводитися як до призначення спеціальних дієт, спрямованих на стимуляцію виділення шлункового соку, так і до прийому лікарських засобів.

Перевага при призначенні лікування надається препаратам на природній основі. Іншими словами, засоби виготовлені з природних компонентів — екстрактів рослин, так чи інакше нормалізуючих роботу органів ШКТ і сприяючих підвищенню апетиту.

Найчастіше основою складу засобів для апетиту служать екстракти полину, коренів кульбаби і безліч інших цілющих трав. Вони комплексно впливають на організм, очищаючи його і покращуючи роботу всіх органів, у тому числі і шлунково-кишкового тракту.

Подібні препарати пропонуються у найрізноманітніших формах випуску для зручності застосування:

 • таблетки;
 • соки;
 • сиропи;
 • настої;
 • розчини.

Прийом препаратів слід проводити відповідно до рекомендацій лікаря або інструкції в упаковці. Для більшої ефективності рекомендується дотримуватися дієти на час прийому препаратів. При відсутності явних ефектів протягом 7-10 днів слід повторно звернутися до лікаря.

Купити засоби для підвищення апетиту в Києві

Вигідно придбати препарати для підвищення апетиту можна в інтернет-аптеки Цитрус-Фарм. Ми пропонуємо відвідувачам тільки перевірені медикаменти найвищої якості від провідних виробників. Головну роль відіграє дотримання всіх правил зберігання ліків на наших складах, що дозволяє клієнтам отримувати безпечні та ефективні препарати для швидкого вирішення проблем зі здоров'ям.

Товарів: 6