1. Головна сторінка

  2. Вітаміни, БАДи

  3. БАДи

  4. Гематоген та вітамінізовані батончики

Гематоген та вітамінізовані батончики

Гематоген та вітамінізовані батончики - це засоби, які корисно впливають на систему кровотворення, насичують організм усіма необхідними вітамінами та мінералами, а також зміцнюють імунітет. Гематоген може прийматис...

Гематоген та вітамінізовані батончики - це засоби, які корисно впливають на систему кровотворення, насичують організм усіма необхідними вітамінами та мінералами, а також зміцнюють імунітет. Гематоген може прийматися як профілактичний засіб, так і для лікування різних захворювань, пов'язаних з системою кровотворення - дефіциту заліза, анемії, кахексії та інших хвороб.

Якщо лікар призначив вам вітамінізовані батончики або гематоген, або ж ви самостійно хочете придбати цей засіб для підтримки вашого організму, замовляйте необхідний продукт в нашій інтернет-аптеці. У Цитрус-Фарм для вас гарантовані низькі ціни, якісна продукція, а також можливість купити з доставкою в Києві та по всій території України.

Гематоген та його основні особливості

Гематоген та вітамінізовані батончики випускаються у вигляді плиток темно-коричневого кольору, візуально схожих на шоколад. За смаком гематоген солодкий, має легкий запах ванілі.

Призначається при дефіциті заліза в організмі, а також ряді інших захворювань. Сам по собі засіб може поєднуватися з прийомом інших лікарських препаратів. Його прийом рідко супроводжується побічними ефектами. Однак, якщо вони все-таки виникають, то вони проявляються у вигляді нудоти, розладу шлунка.

Крім позитивного впливу на систему кровотворення, гематоген у своєму складі містить білок з багатим амінокислотним складом. Це сприяє підтримці обмінних процесів в організмі, а також допомагає в побудові м'язових волокон.

Як основний компонент для виробництва гематогена використовується кров великої рогатої худоби, зокрема, бича.

Купити гематоген в Києві, в аптеці Цитрус-Фарм з доставкою по Україні

Якщо під час обстеження лікар встановив дефіцит заліза у вас в крові, анемію, рекомендуємо розпочати прийом гематогена для стимулювання кровотворення. Тим більше, що вартість цього засобу є максимально доступною.

В аптеці Цитрус-Фарм ви зможете купити гематоген від перевірених виробників. Ми пропонуємо лише сертифіковану продукцію та гарантуємо її якість.

Замовляйте товари для вашого здоров'я в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм!

Товарів: 80