1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Геморой та варикозне розширення вен

Геморой та варикозне розширення вен

Геморой та варикозне розширення вен.

Здається, який зв...

Геморой та варикозне розширення вен.

Здається, який зв'язок між гемороєм та розширенням вен? Насправді обидва ці стани пов'язані з порушеннями у роботі серцево-судинної системи. І геморой - це те саме розширення вен, тільки в області анального проходу. Однак препарати, які застосовуються для лікування геморою та варикозу, мають різні фармацевтичні властивості. Назначаються засоби індивідуально для кожного пацієнта, залежно від характеру захворювання.

Якщо лікар призначив вам ліки від геморою та варикозного розширення вен, замовити необхідні препарати ви зможете в нашій інтернет-аптеці в Києві з доставкою!

Види ліків від геморою та варикозного розширення вен.

Засоби, фармакологічна дія яких спрямована на лікування цих захворювань, усунення болючих відчуттів або інших проявів, поділяються на кілька типів:

  • Засоби від геморою місцевого дії. Такі препарати ефективно усувають болісні відчуття, а також сприяють відтоку крові від варикозних вузлів, звуженню судин в області анального проходу. Це знижує запальні процеси та нормалізує самопочуття хворого.

  • Препарати від варикозного розширення вен. Так само, як і попередня група засобів, ліки від варикозу сприяють звуженню судин, нормалізують кровотік. Також усуваються болючі відчуття та проводиться зміцнення стінок судин.

  • Препарати для підтримки судинної системи. Такі засоби застосовуються на ранніх стадіях варикозного розширення вен або геморою. Вони поліпшують кровотік по капілярам, запобігаючи застою крові та утворенню вузлів, знімають набряки та болісні відчуття.

Також прийом лікарських засобів обов'язково потрібно поєднувати з правильною дієтою, помірною активністю та утриманням від алкоголю. І саме системний підхід забезпечить вам швидке одужання.

Купити ліки від геморою та варикозного розширення вен в Києві. Якщо ви стикнулися з цими захворюваннями, не чекайте, а швидше замовляйте ефективні препарати, які допоможуть вам позбутися від болю та повернутися до колишнього ритму життя.

Ми пропонуємо ліки від геморою та варикозного розширення вен тільки від перевірених виробників. Також ми гарантуємо придатність препарату до використання, завдяки регулярному контролю термінів придатності медикаментів, а також дотриманню всіх умов зберігання, рекомендованих виробниками.

Замовляйте в Цитрус-Фарм ліки від варикозу та будьте завжди здорові!

Товарів: 96