Інсулін та його аналоги

Інсулін - це гормон, який синтезується підшлунковою залозою та знижує рівень цукру в крові. Однак у людей, що страждають цукровим діабетом, підшлункова залоза сама не виробляє інсулін або ж виробляє його в недостат...

Інсулін - це гормон, який синтезується підшлунковою залозою та знижує рівень цукру в крові. Однак у людей, що страждають цукровим діабетом, підшлункова залоза сама не виробляє інсулін або ж виробляє його в недостатній кількості. У такому випадку інсулін або його аналоги повинні надходити в організм шляхом прийому спеціальних препаратів.

Інсулін необхідний як при I, так і II типі цукрового діабету.

Купити його, а також аналоги інсуліну в Києві Ви зможете в нашій інтернет-аптеки за максимально доступними цінами!

Інсулін та його значення для організму людини

Інсулін регулює вуглеводний обмін, шляхом перетворення глюкози в глікоген, який накопичується в печінці та м'язових волокнах для підтримки енергетичного запасу.

Люди, хворі на цукровий діабет, є інсулінозалежними. Інсулінотерапія є провідним методом лікування цукрового діабету у всьому світі. Вона дозволяє значно покращити стан пацієнтів та забезпечити їм повноцінне життя.

Інсулінотерапія застосовується:

● для лікування пацієнтів з цукровим діабетом першого типу;

● у якості "тимчасового заходу" при підготовці пацієнтів з діабетом другого типу до хірургічних втручань, при виникненні застудних та інших захворювань;

● для лікування пацієнтів з діабетом другого типу при неефективності лікування препаратами, що знижують цукор.

Залежно від типу захворювання, а також рівня цукру в крові, лікар розраховує дозу інсуліну.

Інсуліни відрізняються тривалістю дії (швидкодіючі інсуліни, інсуліни середньої тривалості дії, тривало діючі інсуліни), за походженням і ступенем очищення.

При введенні інсуліну хворому важливо правильно виконувати ін'єкцію за допомогою інсулінової шприц-ручки в підшкірну жирову клітковину. При цьому важливо строго дотримуватися дози, яку призначив лікар, так як це може призвести до гіпоглікемії або гіперглікемії.

Купити інсулін та інсуліносодержащі препарати в Києві, в інтернет-аптеки Цитрус-Фарм

Інсулін та його аналоги є життєво необхідними для десятків тисяч людей. Саме тому ми пропонуємо дану категорію препаратів за найбільш доступними для Вас цінами. В інтернет-аптеки Цитрус-фарм Ви знайдете інсулін від провідних українських та іноземних виробників.

Зі свого боку, ми суворо дотримуємося умов зберігання, контролюємо терміни придатності, маємо сертифікати якості від виробників на всі препарати.

Замовити інсулін Ви можете прямо на сайті інтернет-аптеки Цитрус-Фарм, або ж, зателефонувавши нам за вказаними номерами!

Товарів: 2