Кровозамінники

При необхідності заміщення крові або відновлення її об'ємів в медицині використовуються кровозамінники. Це стерильні розчини, які можуть використовуватися замість крові або плазми. Вони сприяють виконанню основ...

При необхідності заміщення крові або відновлення її об'ємів в медицині використовуються кровозамінники. Це стерильні розчини, які можуть використовуватися замість крові або плазми. Вони сприяють виконанню основних функцій крові, а саме - переносять всі корисні мікроелементи і кисень в тканини та органи тіла.

Якщо вам необхідно придбати кровозамінники за доступною ціною в Києві, замовляйте їх у нас! Ми пропонуємо якісні замінники крові від провідних виробників.

Види кровозамінників та їх особливості

Кровозамінники звичайно ділять на кристалоїдні та колоїдні. Перші застосовуються при необхідності відновити оптимальний об'єм міжклітинної рідини, а також для нормалізації кислотно-лужного балансу крові. Прикладом простішого засобу цієї групи є натрію хлорид, який вводиться хворому внутрішньовенно.

Колоїдні кровозамінники мають більш складний склад і за своєю структурою дуже схожі на плазму крові.

Показання для використання препаратів для лікування крові, кровозамінників

Як вже відзначалося, кровозамінники необхідні для відновлення циркуляційних об'ємів крові, а також для її заміщення. Особливо актуальні такі засоби в невідкладній хірургії, коли у пацієнта спостерігається стан зниження артеріального тиску, крововтрата в результаті виразок або зовнішніх ушкоджень тканин або органів.

Купити кровозамінники в аптеці Цитрус-Фарм в Києві Дізнатися більше про застосування цієї групи препаратів ви можете від спеціалістів нашої аптеки. З питань придбання звертайтеся до наших менеджерів за телефоном або оформляйте замовлення прямо на сайті.

Ми пропонуємо якісні медичні засоби за прийнятними цінами. Гарантуємо дотримання всіх необхідних умов зберігання лікарських засобів, а також їх придатність до використання.

Товарів: 147