Лайф Екстеншн (Life Extension) Селен супер комплекс з вітаміном Е 100 штук (Super Selenium Complex) капсули вегетеріанські - LIFE EXTENSION, США

Артикул: 340589

Лайф Екстеншн (Life Extension) Селен супер комплекс з вітаміном Е капсули вегетеріанські 100 штук - LIFE EXTENSION, США

Опис

Лайф Екстеншн (Life Extension) Селен супер комплекс з вітаміном Е - спеціальна дієтична добавка, яка містить потужну комбінацію антиоксидантів: біодоступний мікроелемент селен та вітамін Е.

Селен – дуже важливий мікроелемент. Селен є необхідним мікроелементом для організму, оскільки він грає ключову роль у підтримці нормального функціонування щитоподібної залози, імунної системи та важливих антиоксидантних процесів.

Особливість саме цієї добавки полягає в тому, що він містить селен у 3 формах ( у вигляді Se-метил L-селеноцистеїну, L-селенометіоніну (без дріжджів), селеніту натрію) які є найбільш біодоступними. Це означає, що він швидше і легше засвоюється організмом.

Альфа-токоферол (Вітамін Е) є потужним антиоксидантом, який захищає клітини від пошкодження вільними радикалами. 

Основні переваги Лайф Екстеншн (Life Extension) Селен супер комплекс з вітаміном Е:

1. Захист клітин: Вітамін Е та селен захищають клітини від пошкоджень, запобігаючи окисненню ліпідів у клітинних мембранах.

2. Захист ДНК: Ці антиоксиданти допомагають запобігти ушкодженням ДНК внаслідок дії вільних радикалів та інших окислювальних речовин.

3. Підтримка імунної системи: Селен і вітамін Е підтримують правильне функціонування імунної системи, що допомагає організму боротися з інфекціями та хворобами.

4. Здоров'я серця: Комбінація цих антиоксидантів сприяє здоров'ю серця, знижуючи ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

5. Покращення репродуктивної функції: Вітамін Е і селен мають позитивний вплив на репродуктивну систему, підтримуючи здоров'я яєчників та сперми у чоловіків.

6. Захист від ультрафіолетового випромінювання: Ці антиоксиданти можуть захищати шкіру від ушкоджень, спричинених ультрафіолетовим випромінюванням.

7. Підтримка здоров'я шкіри: Комбінація вітаміну Е і селену допомагає зберігати м'якість та еластичність шкіри, зменшуючи прояви старіння.

8. Зменшення запалення: Вони можуть зменшити запалення в організмі, що є важливим фактором для підтримки загального здоров'я.

Форма випуску

Капсули

Склад

1 вегетаріанська капсула містить:

Вітамін E (у вигляді сукцинату d-альфа-токоферилу) 20,1 мг, Селен (L-селенометіонін) 50 мкг, Селен (у вигляді селеніту натрію) 50 мкг, Селен (у вигляді Se-метил L-селеноцистеїну) 100 мкг.

Показання

● Хронічний селенодефіцит. 

● Захворювання щитовидної залози.

● При екологічно несприятливих умовах, особливо в випадках забруднення важкими металами, впливі радіації.

● У випадках значного фізичного або емоційного виснаження або випадків, коли людина почувається надто втомленою.

● Для курців, які прагнуть зменшити негативний вплив тютюнового диму на організм, а також обмежити вплив смоли і важких металів.

● Для підвищення стійкості організму до гострих і хронічних захворювань, а також для зміцнення імунної системи.

● Діабет.

● Захворювання серцево-судинної системи (атеросклероз, гіпертонічна хвороба, міокардіодистрофія, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, облітеруючий ендартеріїт).

● Нормалізація статевої і репродуктивної функції у чоловіків і жінок.

● Дерматити.

● Рани, опіки, попрілості, укуси комах.

● Профілактика новоутворень кишечника, молочної залози, легень, матки.

● Аденома передміхурової залози.

● Захворювання очей (катаракта, глаукома і прогресуюча міопатія).

● Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.

Протипоказання

Не використовувати, якщо у вас є алергія на будь-який компонент. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти.

Рекомендації із застосування

Приймати по 1 капсулі на день під час їжі або згідно з рекомендаціями лікаря.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння.

Придбати Лайф Екстеншн (Life Extension) Селен супер комплекс з вітаміном Е капсули вегетеріанські 100 штук по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.