Лайф Екстеншн (Life Extension) Вітамін В-12 500 мкг 100 штук (Vitamin B12 Methylcobolamin) вегетеріанські льодяники - LIFE EXTENSION, США

Артикул: 340585

Лайф Екстеншн (Life Extension) Вітамін В-12 вегетеріанські льодяники 500 мкг 100 штук - LIFE EXTENSION, США

Опис

Лайф Екстеншн (Life Extension) Вітамін В-12 - це спеціальна дієтична добавка що містить вітамін В-12 у легкозасвоювальній формі. Особливість метилкобаламіну полягає в тому, що він є найбільш легкою для засвоєння формою вітаміну B12. Це пов'язано з тим, що він не потребує додаткових ферментів для активації. Основна роль метилкобаламіну пов'язана з підтримкою нормального функціонування нервової системи та участі в процесах формування червоних кров'яних тілець.

Основні переваги Лайф Екстеншн (Life Extension) Вітамін В-12:

1. Утворення червоних кров'яних тілець: Метилкобаламін необхідний для утворення червоних кров'яних тілець, які переносять кисень по всьому організму. Низький рівень метилкобаламіну призводить до анемії, яка характеризується низьким рівнем гемоглобіну в крові.

2. Метаболізм білків, жирів і вуглеводів: Метилкобаламін необхідний для метаболізму білків, жирів і вуглеводів. Він допомагає організму розщеплювати ці поживні речовини на енергію.

3. Утворення ДНК і РНК: Метилкобаламін необхідний для утворення ДНК і РНК, які є будівельними блоками клітин. Він допомагає організму реплікувати ДНК і синтезувати РНК.

4. Нормальна функція нервової системи: Метилкобаламін необхідний для нормальної функції нервової системи. Він допомагає підтримувати здоров'я нервових клітин і передавати нервові імпульси.

5. Підтримка когнітивних функцій: Метилкобаламін впливає на когнітивні функції та мозкову активність.

6. Підтримка здоров'я шкіри: Вітамін В12 має позитивний вплив на здоров'я шкіри та приймає участь у процесах регенерації клітин.

7. Участь у формуванні серотоніну: Вітамін B12 впливає на виробництво серотоніну, нейромедіатора, який відповідає за регуляцію настрою та емоційного стану.

Форма випуску

Таблетки для розсмоктування

Склад

1 таблетка містить:

Вітамін B-12 (метилкобаламін) 500 мкг.

Показання

● Анемія.

● Порушення нервової системи (периферична нейропатія, деменція і депресія).

● Хронічна хвороба нирок.

● Хвороба Крона

● Целіакія (глютенова ентеропатія).

● Онкологічні захворювання.

● Люди похилого віку.

● Люди з вегетаріанською або веганською дієтою.

Протипоказання

Не використовувати, якщо у вас є алергія на будь-який компонент. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти.

Рекомендації із застосування

Розсмоктувати в роті або розжовувати один (1) льодяник 1–4 рази на день або за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння

Придбати Лайф Екстеншн (Life Extension) Вітамін В-12 вегетеріанські льодяники 500 мкг 100 штук  по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.