Засоби проти епілепсії

Епілепсія - складне неврологічне захворювання, що супроводжується приступами. Хворого турбують судоми, внаслідок чого він тимчасово втрачає контроль над власним тілом. Під час приступів людина також може втрачати с...

Епілепсія - складне неврологічне захворювання, що супроводжується приступами. Хворого турбують судоми, внаслідок чого він тимчасово втрачає контроль над власним тілом. Під час приступів людина також може втрачати свідомість і не розуміти того, що відбувається.

У медицині дотепер не повністю вивчено це захворювання та природу виникнення приступів. Однак фахівцями вже розроблено ряд протиепілептичних ліків, які дозволяють скоротити частоту та тривалість приступів. Такі ліки ви можете купити в нашій інтернет-аптеці. Замовляйте в Цитрус-Фарм прямо зараз!

Протиепілептичні засоби та їх класифікація

Лікування епілепсії, в більшості випадків, спрямоване на зменшення кількості приступів, а в процесі ремісії захворювання повністю відмовитися від прийому таблеток. І це досить вдається зробити при умові раннього початку лікування.

Перед тим, як призначити, лікар обов'язково повинен провести обстеження пацієнта, яке включає в себе МРТ, ЕЕГ. Діагностика дозволяє визначити стадію захворювання та правильно призначити лікування.

У медикаментозному лікуванні епілепсії застосовується монотерапія. Спочатку лікар призначає препарат від епілепсії в невеликій дозі, а потім поступово підвищує її до зникнення приступів. Прийом таких препаратів вимагає регулярного контролю їх вмісту в крові пацієнта.

Призначаючи протиепілептичні засоби, лікар обов'язково враховує стать та вік пацієнта, ступінь важкості захворювання та частоту приступів. При визначенні даних, лікар, мабуть, призначить препарати - Карбамазепін, Топірамат. У випадку, якщо захворювання буде неідентифікованим, буде призначена вальпрова кислота.

Купити ліки від епілепсії в Цитрус-Фарм Цитрус-Фарм - це унікальний ресурс, який дозволяє вам за декілька хвилин знайти та замовити всі необхідні вам лікарські препарати. Вам не потрібно витрачати велику кількість часу, підбираючи призначений вам препарат у аптеках вашого міста. Усе необхідне ви обов'язково знайдете у нас!

Ми пропонуємо протиепілептичні засоби за доступними цінами. Замовляйте у нас, скориставшись кошиком покупця на сайті або телефонуйте за вказаними номерами, щоб здійснити покупку.

Товарів: 77