Лейкопластирі

Медичний пластир входить до переліку обов'язкових засобів, які мають бути в домашній або автомобільній аптечці. З його допомогою можна прикрити невелику рану або поріз, мозоль або інше ушкодження шкіри. У сучас...

Медичний пластир входить до переліку обов'язкових засобів, які мають бути в домашній або автомобільній аптечці. З його допомогою можна прикрити невелику рану або поріз, мозоль або інше ушкодження шкіри. У сучасній медицині існує широкий вибір лейкопластирів, які застосовуються в різних випадках. А в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм ви зможете підібрати найкращі варіанти лейкопластирів за доступними цінами в Києві!

Види лейкопластирів та їх особливості

Лейкопластри бувають кількох видів:

● бактерицидні - ті, які кожен з нас купував, хоча б раз у житті при порізах, ранах або інших ушкодженнях шкіри;

● мозольні - використовуються внаслідок ушкодження тонких шарів шкіри, виникнення мозолів;

● зігріваючі - застосовуються при болях у м'язах, суглобах, спині;

● пластирі від застуди. Незважаючи на деяке відмінне призначення, принцип їх дії приблизно однаковий. На клейку основу пластира наноситься спеціальний контактний матеріал або основна діюча речовина, що містить у собі лікарський засіб. При контакті зі шкірою він і забезпечує необхідний ефект.

У якості основи пластира може використовуватися тканина, шовк, пориста плівка або нетканий матеріал. Сучасні пластири добре приклеюються до шкіри і легко видаляються з неї. Вони практично не відчутні на тілі, а деякі варіанти пластирів ще й практично не помітні.

Форма випуску у медичних пластирів може бути у вигляді окремих смужок (зазвичай такі пластири продаються в упаковці по 10 штук), або у вигляді цілої котушки.

Купити лейкопластир у Києві, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Лейкопластир - простий, доступний, але дуже ефективний спосіб захисту порізів, мозолів від зовнішніх бактерій, а також засіб від болю в м'язах і суглобах або в лікуванні застудних захворювань.

Цей засіб обов'язково повинен бути в аптечці вашого автомобіля та вашого дому. Тому рекомендуємо замовити лейкопластир прямо зараз в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм, разом з іншими лікарськими засобами, які вам можуть знадобитися.

Товарів: 217