Ля Рош позе Постеліос (La Roche Posay Posthelios) Крем відновлюючий після засмаги для обличчя і тіла 200 мл - Cosmetique Active Int.

Артикул: 285441

Крем для відновлення після засмаги La Roche Posay Posthelios призначений для догляду за шкірою обличчя і тіла після сонячних ванн. Крем має заспокійливу та зволожуючу дію, сприяє відновленню шкіри, відновлює втрачену клітинами вологу.

Активні компоненти засобу усувають лущення шкіри, почервоніння та подразнення, заспокоюють шкіру і дбають про її гідроліпідний баланс.

Особливості відновлюючого крему після засмаги для обличчя і тіла La Roche Posay Posthelios

Відновлюючий крем після засмаги La Roche Posay Posthelios сприяє швидкому і якісному відновленню шкіри. Завдяки натуральному складу крему La Roche підходить навіть для найчутливішої та сухої шкіри.

● Гліцерин і масло Карітэ виступають зволожуючим і заспокійливим компонентом. Вони обережно та інтенсивно зволожують і захищають шкіру, відновлюють захисний ліпідний шар.

● Бісаболол має антибактеріальну дію, обережно заспокоює шкіру і знімає подразнення. Очищує шкіру і захищає її від зовнішніх подразників.

● Алантоїн заспокоює шкіру, знімає подразнення і сприяє заживленню шкіри та регенерації тканин. Має антисептичну та знеболювальну дію.

● Термальна вода заспокоює шкіру і сприяє її відновленню.

Рекомендації щодо використання відновлюючого крему після засмаги для обличчя і тіла La Roche Posay Posthelios

Відновлюючий крем La Roche Posay Posthelios рекомендується використовувати після засмаги та тривалого перебування на сонці. Наносити крем слід на очищену, суху шкіру обличчя і тіла легкими масажними рухами до повного поглинання.

Придбати Ля Рош позе Постеліос (La Roche Posay Posthelios) Крем відновлюючий після засмаги для обличчя і тіла 200 мл по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.