Ля Рош позе Цікапласт Бальзам В5 (La Roche Posay Cicaplast Balsam B5) Заспокійливий мультивідновлюючий для подразненої шкіри немовлят дітей і дорослих 100 м - Cosmetique Active Int.

Артикул: 4618

Заспокійливий бальзам La Roche Posay Cicaplast Balsam B5 призначений для догляду за сухою, схильною до подразнень дитячою шкірою. Засіб чудово справляється зі зневодненими та подразненими ділянками шкіри малюка. Завдяки натуральному складу бальзам покращує стан шкіри, відновлює пошкоджені ділянки та захищає шкіру від зовнішніх подразників. Бальзам має приємну текстуру, не залишає слідів на шкірі та одязі.

Особливості заспокійливого засобу для подразненої шкіри немовлят, дітей та дорослих La Roche Posay Cicaplast Balsam B5

Бальзам Ля Рош Позе Цикапласт Бальзам В5 ефективно бореться з подразненою шкірою. Засіб швидко зволожує суху шкіру, відновлює подразнені ділянки шкіри та дбайливо доглядає за нею. У складі бальзаму знаходиться комплекс мадекассосид, який має антибактеріальну та протизапальну дію. Комплекс заспокоює, зволожує та захищає шкіру.

Особливості:

● приємна та нежирна текстура;

● відновлює шкірний покрив;

● заспокоює, зволожує та живить шкіру;

● некомедогенний.

Рекомендації щодо використання заспокійливого засобу для подразненої шкіри немовлят, дітей та дорослих La Roche Posay Cicaplast Balsam B5

Заспокійливий бальзам La Roche Posay Cicaplast Balsam B5 рекомендується використовувати на чисту шкіру. Наносити засіб слід на подразнену ділянку шкіри масажними рухами до повного поглинання.

Придбати Ля Рош позе Цікапласт Бальзам В5 (La Roche Posay Cicaplast Balsam B5) Заспокійливий мультивідновлюючий для подразненої шкіри немовлят дітей і дорослих 100 мл по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.