Сечогінні препарати

Сечогінні препарати використовуються для швидкого виведення рідини та токсинів з організму. Це може бути необхідним у зв'язку з лікуванням різних захворювань. Тим не менше, слід пам'ятати, що прийом сечогін...

Сечогінні препарати використовуються для швидкого виведення рідини та токсинів з організму. Це може бути необхідним у зв'язку з лікуванням різних захворювань. Тим не менше, слід пам'ятати, що прийом сечогінних засобів без контролю лікаря може спровокувати появу різних побічних ефектів. І саме призначення повинен здійснювати спеціаліст, виходячи з типу захворювання.

Якщо ви вже отримали список сечогінних препаратів, необхідних до покупки, замовте потрібні вам засоби в нашій інтернет-аптеці.

Види діуретиків - сечогінних ліків, а також ефекти, які вони забезпечують

Сечогінні препарати поділяються на кілька видів:

  1. Салуретики - це група засобів, які сприяють виведенню з організму іонів магнію та калію.
  2. Осмотичні препарати - запобігають зворотному всмоктуванню рідини за рахунок створення осмотичного тиску. Такі препарати вводяться внутрівенно.
  3. Калієзберігаючі засоби - сечогінні препарати, які запобігають виведенню калію з організму. Сечогінні препарати також прийнято ділити за ефективністю впливу - слабкі, середні та сильні препарати. Перші забезпечують ефект до 8 годин, інші діють протягом 14 годин, а найсильніші засоби діють протягом 4 діб.

Показами для призначення сечогінних засобів можуть бути:

  • високий артеріальний тиск;
  • серцева недостатність; Це ще раз підтверджує, що призначати ці препарати обов'язково повинен фахівець. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я!

Сечогінні засоби - купити в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Якщо ваш лікар призначив сечогінний препарат при лікуванні якого-небудь захворювання, купити необхідні медикаменти ви зможете в нашій інтернет-аптеці.

Цитрус-Фарм - це широкий комплекс найбільш ефективних засобів за доступними для вас цінами! Ми пропонуємо лікарські препарати лише від перевірених виробників і постачальників, а також гарантуємо якість реалізованої нами продукції.

Замовляйте мочегінні та інші препарати в Цитрус-Фарм!

Товарів: 67