Нестероїдні анаболічні засоби

Нестероїдні анаболічні препарати - це група засобів, які використовуються для підвищення працездатності організму при регулярних розумових або фізичних навантаженнях. Хімічні сполуки таких препаратів стимулюють орг...

Нестероїдні анаболічні препарати - це група засобів, які використовуються для підвищення працездатності організму при регулярних розумових або фізичних навантаженнях. Хімічні сполуки таких препаратів стимулюють організм до виділення тих гормонів, які вже виділяються під час праці. Однак концентрація цих гормонів стає вищою, що забезпечує прогресію як при зайнятті спортом, так і при постійних розумових навантаженнях.

Якщо ви хочете купити нестероїдні анаболічні засоби, знайти такі препарати ви зможете в нашій інтернет-аптеки. В Цитрус-Фарм пропонуються препарати від провідних українських та закордонних виробників за наибільш доступними для вас цінами!

Властивості нестероїдних препаратів і їх вплив на організм

Анаболічні нестероїдні препарати характеризуються фізіологічним впливом на організм. Інакше кажучи, вони сприяють синтезу білків і нуклеїнових кислот саме того типу, які вже синтезуються організмом під час навантажень. Тобто такі препарати не порушують природних функцій, що відбуваються в організмі, а навпаки, стимулюють їх.

Тому нестероїдні анаболіки підходять і для тих, хто займається спортом, і для тих, чия діяльність має інтелектуальний характер.

У окремих випадках анаболічні засоби прискорюють загоєння ран, допомагають швидше відновитися в результаті перенесених травм.

Слід також розуміти, що будь-який нестероїдний анаболічний препарат має накопичувальний ефект. Інакше кажучи, максимальний ефект досягається, приблизно, на 3-4-й тиждень прийому препарату, коли його концентрація стає достатньою для того, щоб впливати на метаболічні процеси.

Популярними видами таких засобів на ринку фармакології є:

● метилурацил;

● калія оротат;

Купити нестероїдні анаболічні препарати в інтернет-аптеки Цитрус-Фарм

В нашій інтернет-аптеки представлені найбільш ефективні та перевірені анаболічні засоби нестероїдного типу. Резервуйте в інтернет-аптеки Цитрус-Фарм в Києві!

Увага! Рекомендуємо перед тим проконсультуватися з лікарем щодо відсутності у вас протипоказань до використання подібних засобів. Несистемне застосування нестероїдних анаболічних засобів, а також порушення дозування прийому препаратів може супроводжуватися побічними ефектами!

Товарів: 6