Знеболюючі

Препарати для знеболення широко використовуються в медицині. Вони ефективно знімають болісні приступи у пацієнтів та сприяють покращенню їх самопочуття. Знеболюючі препарати застосовують як у загальній терапії, так...

Препарати для знеболення широко використовуються в медицині. Вони ефективно знімають болісні приступи у пацієнтів та сприяють покращенню їх самопочуття. Знеболюючі препарати застосовують як у загальній терапії, так і у період післяопераційного лікування. Багато з таких засобів продаються без рецепта, однак сильнодіючі засоби для знеболення реалізуються за рецептом лікаря.

Замовляйте в нашій інтернет-аптеці засоби для знеболення за максимально доступними для вас цінами!

Види знеболюючих препаратів

Знеболюючі засоби можуть мати різну фармакологічну форму випуску:

● у вигляді таблеток або капсул для перорального прийому;

●  ампули з розчином для внутрішньовених або внутрішньом’язових ін'єкцій;

● препарати у порошковій формі;

● у вигляді свічок.

Препарати для знеболення класифікуються також за основним діючим речовиною та ефективністю впливу на організм. Традиційно виділяють сильнодіючі, препарати середньої дії та легкі знеболюючі засоби. Щодо складу, то бувають наркотичні та ненаркотичні препарати.

Перший тип купити без рецепта лікаря неможливо. Такі препарати часто надходять у розпорядження клінік. Вони застосовуються для знеболення після важких травм або операцій. Таке заспокійливе блокує нервові імпульси та проведення волокон центральної нервової системи. Проте при тривалому використанні можуть викликати залежність.

Ненаркотичні ззнеболюючі засоби знаходяться в вільному продажі. Такі препарати безпечні та не викликають звикання, навіть у випадку тривалого застосування. Вони ефективні проти легких та середніх болісних приступів - головного болю, зубного, суглобного тощо.

Тривалість дії заспокійливих препаратів може бути різною. Після закінчення 4-5 годин може знадобитися повторний прийом засобу.

Купити знеболюючий в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Знеболюючі засоби входять до переліку обов'язкових препаратів, які повинні бути в домашній аптеці. У нас ви зможете підібрати та замовити такі засоби.

Ми гарантуємо високу якість всіх представлених нами лікарських засобів, їх повну придатність до використання. Також ми забезпечуємо належні умови зберігання медикаментів, дотримуємося умов зберігання та термінів придатності.

Замовляйте все необхідне в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм та будьте завжди здорові!

Товарів: 125