Від діареї

Діарея може виникнути несподівано. На такий випадок краще завжди мати в домашній аптечці ефективний засіб від проносу, який налагодить роботу вашого шлунка і кишківника. Якщо ви не хочете, щоб розлад шлунка ви...

Діарея може виникнути несподівано. На такий випадок краще завжди мати в домашній аптечці ефективний засіб від проносу, який налагодить роботу вашого шлунка і кишківника. Якщо ви не хочете, щоб розлад шлунка виник несподівано, замовляйте якісні засоби від діареї в інтернет-аптекі Цитрус-Фарм! Телефонуйте нам або оформляйте замовлення прямо на сайті!

Засоби від діареї, а також її лікування

Діарея може виникати як внаслідок інфекції, потрапляння якої у організм, так і в результаті отруєння низькоякісними продуктами харчування або внаслідок прийому інших препаратів під час лікування. Рідше зустрічається хронічна форма захворювання, яка може бути причиною інших проблем з органами ЖКТ. Стандартна форма діареї триває, як правило, 2-3 дні. Хронічна може мати тривалість до 2 тижнів.

Діарея - це зайве виділення рідини у кишечнику або швидке проходження калових мас через кишечник в результаті недостатнього її поглинання через стінки. На щастя, ця проблема швидко лікується за допомогою сучасних препаратів.

Які засоби застосовуються для лікування від проносу?

● Сорбенти - найбільш поширений вид лікарських засобів від діареї. Препарат зв'язує частинки води, а також продукти виділення мікробів і роблять кал менш рідким. Також сорбенти ефективно виводять токсини з організму. Сорбенти можуть застосовуватися як для лікування від діареї дорослих, так і дітей.

● Спазмолітики. Діарея часто може супроводжуватися спазмами і болями шлунка. Застосування спазмолітиків від проносу сприяє розслабленню стінок кишечника, що зменшує спазми і уповільнює виділення калових мас.

● Протимікробні. Засоби проти розладу, що застосовуються для знищення бактерій, на фоні яких і могли виникнути проблеми в роботі органів ЖКТ.

● Гальмуючі перистальтику. Збільшують час проходження вмісту через кишковий тракт, знижує позиви до дефекації.

Препарати від діареї можуть відрізнятися за типом інфекції, якою був уражений шлунково-кишковий тракт. Це противірусні препарати, антибактеріальні. Такий вид лікарських засобів обов'язково має назначити лікар, виходячи з типу вірусу або бактерії.

Купити ліки від діареї в інтернет-аптеке Цитрус-Фарм

Засоби від проносу обов'язково повинні бути в домашній аптеці, а також на той випадок, якщо ви вирушаєте в дальню подорож. Тому рекомендуємо замовити препарат від діареї в нашій інтернет-аптеці.

Ми пропонуємо широкий спектр засобів за доступними цінами. Оформіть замовлення прямо на нашому сайті або телефонуйте за вказаними номерами!

Товарів: 40