Від гастриту та виразкової хвороби шлунка

Недотримання режиму харчування, перекуси у фаст-фудах, їжа "всуху" - все це давно стало звичним для багатьох людей. Проте саме таке ставлення до себе та свого організму породжує захворювання шлунково-кишк...

Недотримання режиму харчування, перекуси у фаст-фудах, їжа "всуху" - все це давно стало звичним для багатьох людей. Проте саме таке ставлення до себе та свого організму породжує захворювання шлунково-кишкового тракту, а саме, гастрит, а ще гірше - виразку.

Ліки від гастриту та види медикаментів, що використовуються для лікування

У гастриту існує кілька форм. При кожній з них виникає запалення слизової оболонки шлунка. Лікар підбирає ліки, що зменшують запальні процеси. Проте лікування гастриту вимагає системного характеру, тому не дивуйтеся, якщо вам знадобиться купити ліки від гастриту декількох видів.

Якщо гастрит викликаний підвищеною кислотністю шлунка, вам необхідно буде купити антациди. Це препарати, що нейтралізують частину шлункового соку, запобігаючи подальшому ушкодженню стінок шлунка. В якості аналогів можуть служити препарати альгінати. Вони, як і антациди, знижують кислотність шлунка. Зайву кількість соляної кислоти препарати перетворюють у гель, який захищає стінки від ушкоджень.

Інша група препаратів - це анальгетики і спазмолітики. Вони застосовуються при болях і спазмах в шлунку, мають протизапальний вплив. Проте необхідно бути уважним при виборі таких ліків від гастриту. Деякі з них ефективні, переважно, лише від гострих або періодичних болів. Інші застосовуються курсом.

Також у групі лікарських препаратів від гастриту існують:

● прокінетики - використовуються при зниженій кислотності шлунка, усувають відчуття нудоти і блювання;

● антисекреторні препарати - призначаються лікарем для зменшення виділення шлункового соку;

●  гастропротектори - препарати, які забезпечують захист слизової оболонки шлунка;

● антибактеріальні ліки, які лікують гастрит і виразку.

Купити ліки від гастриту та виразки в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Знайти ефективні препарати від гастриту ви зможете в нашій інтернет-аптеці. Цитрус-Фарм - це великий вибір ефективних ліків для вашого шлунка за доступними цінами. Резервуйте в нашій інтернет-аптеці за доступною ціною!

Товарів: 108