Про нас

Сайт Цитрус-фарм - це не просто онлайн або інтернет-аптека, швидше за все - це віртуальна вітрина нашої мережі аптек в м. Києві, навігатор якої дуже простий і допоможе Вам швидко зорієнтуватися у величезній кількості лікарських засобів та інших виробів медичного призначення.

Ми шануємо сімейні традиції, індивідуальний стиль та дух фармації. Створення, любов до своєї справи, захоплення, прагнення покращити життя людей, вирішуючи їх нагальні проблеми - саме ці першопричини лежали в основі створення нашої компанії.

Саме тому Ви зможете оцінити стиль, красу та якість торгових залів, комфортні умови для клієнтів від малого до великого. А наші фармацевти із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання та запропонують гарантовано якісний товар, починаючи від лікарських препаратів і закінчуючи будь-якими виробами медичного призначення, БАД, вітамінами та аптечною косметикою.

І це не все… Крім якості нашого асортименту, ми створили виняткові умови для зберігання не лише лікарських засобів, а й усього товару в аптеках. А саме, всі приміщення, призначені для зберігання, мають відмінний ремонт та оснащені

професійним обладнанням,
гарними, якісними меблями,
спеціальними холодильними вітринами,
припливно-витяжною вентиляцією з рекуперацією,
кондиціонерами інверторного типу
І все це в сукупності забезпечує ідеальні температурні умови та показники вологості, необхідні для зберігання лікарських засобів у будь-яку пору року.

Ми прихильники аптек закритого типу, так як ставимо в основу санітарію і гігієну. Наш товар у торгових залах знаходиться виключно у закритих вітринах, які забезпечують чистоту кожної упаковки.

І звичайно ж, забудьте про фальсифікати та контрафакти! Нам із ними не по дорозі! Ми цінуємо своїх клієнтів і свою репутацію!

Наша команда багато працює і всі разом постійно вчимося, щоб стати ще кращим! І, сподіваємося, що з нашою допомогою світ хоч трохи, але стане здоровішим!

Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів! Адже профілактика здоров'я-запорука щасливого та довгого життя!!

З нами-надійно!

Команда ТОВ «Цитрус-Фарм»