1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Кровоносна система

  4. Препарати, що застосовуються при анеміях

Препарати, що застосовуються при анеміях

Анемія - це захворювання кровоносної системи (малокров'я), яке характеризується зменшенням кількості еритроцитів і зниженням рівня гемоглобіну. Це призводить до погіршення самопочуття пацієнта, а також інших ви...

Анемія - це захворювання кровоносної системи (малокров'я), яке характеризується зменшенням кількості еритроцитів і зниженням рівня гемоглобіну. Це призводить до погіршення самопочуття пацієнта, а також інших виразних симптомів. Сучасні препарати, які застосовуються при анеміях, дозволяють не лише усунути всі основні симптоми захворювання, а й покращити стан пацієнта, нормалізувавши роботу кровотворної системи.

Купити ліки від анемії недорого ви можете в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм! Для цього оформіть замовлення на нашому сайті або зателефонуйте за вказаними номерами!

Особливості лікування при анеміях

Анемія може мати різну симптоматику і проявлятися по-різному. Тому пацієнт в даному випадку обов'язково повинен звернутися до лікаря і пройти комплексне обстеження зі здачею всіх необхідних аналізів.

Після цього лікар призначає ліки для лікування анемії, в основному, це залізовмісні  засоби, вітаміни В12 тощо. Однак план лікування може варіюватися з урахуванням ступеня тяжкості стану хворого, а також типу анемії.

Головними особливостями в боротьбі з цим захворюванням є:

● Пацієнт повинен дотримуватися дієти, яка включає в себе достатню кількість білка, заліза та вітамінів.

● Терапія анемії проводиться з урахуванням патологічних змін в організмі пацієнта та клінічних симптомів.

● У разі постгеморрагічної анемії, втрати крові, необхідно відновити крововтрату. Для цього лікар призначає залізовмісні засоби.

У разі апластичної анемії, пацієнту призначається пересадка кісткового мозку, терапія з використанням глюкокортикостероїдних і анаболічних гормонів. Лікування обов'язково проводиться в умовах лікарського закладу.

Купити ліки для лікування анемії в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Лікарські засоби, які застосовуються при анеміях, виробляються як в Україні, так і за її межами. Ми пропонуємо продукцію вітчизняних і європейських виробників лікарських засобів, якість якої підтверджена відповідними сертифікатами якості. Для замовлення вам необхідно скористатися кошиком покупця на нашому сайті, зв'язатися з нами за телефоном або забронювати цікавлячу вас продукцію в найближчій до вас аптеці Цитрус-Фарм в місті Києві.

Звертайтеся до Цитрус-Фарм і замовляйте якісні медикаменти недорого!

Товарів: 27