1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Дерматологія

  4. Засоби для лікування ран та язв

Засоби для лікування ран та язв

Для правильного, швидкого, і головне - ефективного лікування ран необхідно, передусім, враховувати умови, за яких виникло ураження. Наприклад, пролежні виникають у лежачих хворих в результаті застою крові під шкірн...

Для правильного, швидкого, і головне - ефективного лікування ран необхідно, передусім, враховувати умови, за яких виникло ураження. Наприклад, пролежні виникають у лежачих хворих в результаті застою крові під шкірним покривом. Виразки також утворюються внаслідок застою крові при цукровому діабеті. А рани можуть виникнути як у зв'язку з хірургічним втручанням, так і при домашніх ушкодженнях шкіри. У будь-якому випадку, лікування ран повинно проводитися комплексно, включати очищення від гною, дезінфекцію, а також застосування регенеруючих препаратів з накладанням пов'язок.

У нашій інтернет-аптеці ви зможете підібрати якісні засоби для лікування ран і виразкових уражень. Ми пропонуємо широкий асортимент за доступними цінами, а також можливість резервування.

Ліки від ран, виразок і пролежнів

Препарат для загоєння ран підбирається, в залежності від стадії захворювання. Наприклад, якщо в рані ще не почав формуватися гранулят, підійдуть спеціальні мазі, які забезпечують очищення рани, запобігають потраплянню інфекції, а також живлять тканину, сприяючи швидкому загоєнню.

Якщо грануляція почала з'являтися, у такому випадку краще використовувати ліки, в склад яких входять антибіотики. Вони захистять вас від подальшого поширення інфекції. Популярними препаратами цієї області застосування є Агросульфан, Левосин і т.д.

Якщо рана почала рубцюватися, найкраще придбати препарат для швидкого відновлення епітелію. В якості таких засобів можна використовувати Мефенат, Контрактубекс.

Ефективність лікування ран, виразок і пролежнів залежить не тільки від якості використовуваних препаратів, а й від регенераційних функцій організму. У той же час, не варто сподіватися на те, що рани самостійно заживуть. Креми, мазі і інші засоби для їх лікування допоможуть вам уникнути потрапляння інфекції, а також суттєво прискорять процес одужання. Разом з цим, ви значно зменшите можливість утворення шрамів.

Придбати засоби для лікування ран в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

На нашому сайті ви зможете підібрати якісні засоби для загоєння ран, виразкових уражень і пролежнів. Для здійснення покупки вам необхідно скористатися кошиком покупця на нашому сайті, зробити замовлення за телефоном або забронювати цікавлячий вас препарат у найближчій до вас аптеці Цитрус-Фарм у місті Києві!

Товарів: 75