1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Кровоносна система

  4. Препарати, що знижують згортання крові. Антикоагулянти

Препарати, що знижують згортання крові. Антикоагулянти

Препарати для розрідження крові використовуються для профілактики та лікування тромбозу. Такі лікарські засоби часто застосовуються в кардіології та неврології. Найбільш схильні до швидкої згортаності крові люди, я...

Препарати для розрідження крові використовуються для профілактики та лікування тромбозу. Такі лікарські засоби часто застосовуються в кардіології та неврології. Найбільш схильні до швидкої згортаності крові люди, які страждають гіпертонією, атеросклерозом та іншими захворюваннями. Застосовувати такі лікарські засоби рекомендується виключно за призначенням вашого лікуючого лікаря.

Якщо Ви хочете купити препарати для розрідження крові недорого, обирайте та замовляйте необхідний медикамент в нашій інтернет-аптеці!

Існує 2 типи антикоагулянтів, лікарських засобів, що використовуються для розрідження крові:

● антикоагулянти прямого дії;

● антикоагулянти непрямого дії.

Перший тип препаратів характеризується швидким впливом та інактивацією тих факторів, які сприяють згортанню крові. Крім того, в крові зменшується вміст холестерину та ліпопротеїнів, знижується проникність стінок судин, а також покращується мікроциркуляція крові.

Залежно від препарату та способу його введення, дія може настати у період від 2-3 хвилин до 40-60 хвилин.

Препарати другого типу мають пік свого впливу приблизно через 1-2 дні після початку їх прийому. Вони впливають на організм, регулюючи склад крові, зменшуючи ті ферменти, які сприяють швидкому згортанню.

Прийом таких засобів протипоказаний пацієнтам, у яких невелика згортливість крові.

Побічними ефектами при передозуванні можуть бути:

● шлункові, кишкові, носові кровотечі;

● головокружіння, болі, загальне нездужання;

● нудота та блювання; алергічна реакція.

Контролювати прийом препаратів для розрідження крові обов'язково повинен лікар. При цьому, спеціаліст повинен чітко дотримуватися концентрації лікарського засобу в крові, а також уникати передозувань.

Купити ліки для розрідження крові - інтернет-аптека Цитрус-Фарм

Якщо Ви шукаєте ефективний засіб для профілактики або лікування тромбозу, для зменшення згортливості крові, купити необхідний препарат Ви зможете в нашій інтернет-аптеці.

У Цитрус-Фарм представлена продукція від провідних українських та зарубіжних виробників лікарських засобів, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами якості. Замовляйте у нас та будьте завжди здорові!

Товарів: 88