1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Опорно-руховий апарат

  4. Препарати зниження тонусу мускулатури

Препарати зниження тонусу мускулатури

Ліки від болю в м'язах відомі кожній людині. При цьому в групі ризику не лише спортсмени, люди, що ведуть активний спосіб життя або ті, чия робота пов'язана з важкою фізичною працею. Гіпертонус м'язів м...

Ліки від болю в м'язах відомі кожній людині. При цьому в групі ризику не лише спортсмени, люди, що ведуть активний спосіб життя або ті, чия робота пов'язана з важкою фізичною працею. Гіпертонус м'язів може виникнути у кожного. Найчастіше неприємні відчуття виникають саме в області попереку. Це може свідчити про те, що м'язові тканини знаходяться в стані напруги, тобто м'яз перебуває в скороченій фазі і не може розслабитися природним чином. У цьому випадку чудово допомагають м'язові релаксанти - препарати для зниження тонусу м'язів. І якщо Вам потрібні такі засоби, замовити їх Ви можете в нашій інтернет-аптеці.

Цитрус-Фарм - це широкий асортимент лікарських засобів для Вас за доступними цінами.

Лікування і зниження тонусу м'язів

Гіпертонус м'язів - це стан, який супроводжується сильними болями. Крім того, може виникнути певна обмеженість у рухах хворого. М'язові релаксанти, що використовуються для зниження тонусу м'язів, насамперед, блокують болісні приступи. По-друге, вони зберігають роботу м'язів. При надмірно сильному впливі препарат може призвести до тимчасової дисфункції м'язової тканини, і підтримання осанки, так і звичайний спосіб життя можуть стати ускладненими. На щастя, застосування лікарських засобів для зниження тонусу м'язів під контролем лікаря мінімізує цей ризик.

Не менш важливою перевагою препаратів є можливість їх поєднання з іншими лікарськими засобами. Оскільки такі засоби часто застосовуються в якості складової загальної терапії, можливість поєднання лікарського засобу з іншими є дуже важливою.

Ліки для зниження тонусу м'язів можуть застосовуватися, в тому числі, і на тривалу основу. Методику застосування препарату обов'язково має розрахувати Ваш лікуючий лікар.

Купуйте препарати для зниження тонусу м'язів в Цитрус-Фарм!

Товарів: 24