Препарати від корости, вошей

Незважаючи на те, що ви можете приділяти максимум уваги догляду за своїми волоссям, від появи вошей і гнид не застрахований ніхто. Особливо часто ця проблема виникає у дітей і підлітків, у студентів, але і для доро...

Незважаючи на те, що ви можете приділяти максимум уваги догляду за своїми волоссям, від появи вошей і гнид не застрахований ніхто. Особливо часто ця проблема виникає у дітей і підлітків, у студентів, але і для дорослих вона не є рідкістю. У медицині це явище має назву - педикульоз.

Якщо ви шукаєте ефективний засіб від вошей, який, до того ж, буде мати доступну вартість, необхідний варіант ви зможете підібрати і купити в нашій інтернет-аптеці! Цитрус-Фарм - це широкий комплекс медикаментів, а також шампунів та інших засобів від вошей і гнид від провідних українських та європейських фармацевтичних виробників!

Види засобів від вошей і гнид

Асортимент засобів, призначених для боротьби з паразитами в волоссі сьогодні відрізняється великим різноманіттям. До числа такої продукції відноситься:

● Шампунь від педикульозу. Використовується замість звичайного шампуня для миття волосся. Засіб містить компоненти, які знищують воші і гниди, які маються в волоссі.

● Аерозолі. Використовуються не лише для знищення паразитів в волоссі, але й для обробки предметів домашнього вжитку, наприклад, подушок, килимів та ін.

●  Електронні гребені. Це невеликий пристрій, який виробляє електричні імпульси певної частоти. Для людини ці імпульси абсолютно безпечні, але на паразитів в волоссі вони впливають нищівно. Електронні гребені є багаторазовим засобом від вошей і гнид.

●  Спреї-репеленти. Це невеликі пляшечки з рідиною, яка розпилюється на волосся. Незважаючи на те, що об'єм таких засобів невеликий, але завдяки їх концентрації, флакончика вистачає навіть для нанесення на довгі густі волосся.

Підібрати той або інший тип засобів від вошей вам допоможе лікар-дерматолог. Тому перед покупкою засобу рекомендуємо звернутися до спеціаліста! А якщо ви вже пройшли консультацію і отримали призначення, замовити необхідну вам продукцію від вошей і гнид рекомендуємо в нашій інтернет-аптеці!

Купуйте засіб від педикульозу у Цитрус-фарм

Для того, щоб оформити замовлення на засіб від вошей і гнид, скористайтеся кошиком покупця на нашому сайті. Додайте всі цікавлячі вас позиції, а також заповніть дані покупця. Для клієнтів з міста Києва є можливість забронювати необхідні препарати в найближчих до вас аптеках Цитрус-Фарм для самовивозу.

Придбайте засоби від педикульозу у нас і отримуйте значну економію коштів!

Товарів: 32