1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Дерматологія

  4. Засоби для лікування псоріаза та екземи

Засоби для лікування псоріаза та екземи

Лікування псоріазу та екземи завжди має комплексний характер. По-перше, лікар визначає причину їх виникнення (псоріаз або екзему можуть спровокувати інші захворювання, алергія, стреси тощо). Тому лікар може признач...

Лікування псоріазу та екземи завжди має комплексний характер. По-перше, лікар визначає причину їх виникнення (псоріаз або екзему можуть спровокувати інші захворювання, алергія, стреси тощо). Тому лікар може призначити відповідні лікарські засоби.

При алергічних реакціях призначаються антигістамінні препарати, також може проводитися антибактеріальна терапія для впливу на інфекції.

Якщо псоріаз або екзема протікають у важкій стадії і у вас регулярно виникають загострення, в лікування можуть включатися гормональні препарати у таблетованій формі. Для зміцнення імунітету лікарі призначають вітамінізовані добавки, препарати на рослинній основі.

Для усунення дефектів на поверхні шкіри, спричинених псоріазом або екземою, призначаються мазі з підсушувальним ефектом. Після цього можуть застосовуватися зволожуючі креми та мазі для того, щоб відновити попередню структуру і вигляд тканин. Такі мазі, як правило, також містять антибіотики, протигрибкові добавки та повинні наноситися виключно на уражену область шкіри.

Купуйте ліки від псоріазу та екземи в Цитрус-Фарм

В інтернет-аптеці Цитрус-Фарм представлені ліки від псоріазу та екземи вітчизняного та закордонного виробництва. Придбати препарати ви можете за максимально доступними для вас цінами.

Всі реалізовані нами лікарські засоби від псоріазу ретельно контролюються на предмет терміну придатності. Також ми дотримуємося всіх умов зберігання, рекомендованих виробником.

Замовляйте засоби, які вам призначив лікар-дерматолог у нас і отримуйте значну економію при їх покупці!

Товарів: 11