1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Дерматологія

  4. Препарати зі пом*якшувальною та захисною дією

Препарати зі пом*якшувальною та захисною дією

Препарати з пом'якшувальною та захисною дією, такі як креми, масла та мазі, використовуються для зовнішньої обробки шкіри. До числа найбільш популярних засобів з цієї категорії можна віднести вазелін, гліцерин,...

Препарати з пом'якшувальною та захисною дією, такі як креми, масла та мазі, використовуються для зовнішньої обробки шкіри. До числа найбільш популярних засобів з цієї категорії можна віднести вазелін, гліцерин, цинкову мазь, судокрем і т. д. Навіть якщо ці засоби не мають явного лікувального ефекту, вони дуже ефективні як профілактичний або допоміжний засіб.

Купити засоби з пом'якшувальним та захисним ефектом за доступною ціною ви можете в нашій інтернет-аптеці!

Засоби для зволоження та захисту шкіри

Мазі, креми та масла з пом'якшувальним ефектом використовуються для різних цілей:

● Для зволоження і пом'якшення шкіри перед будь-якими процедурами (наприклад, перед нанесенням татуювань);

● Для пом'якшення відмерлих частинок шкіри;

● Для усунення сухості шкіри, покращення її стану (наприклад, шкіра рук або п'яток);

● Для захисту від негативного зовнішнього впливу.

Усі мазі, масла та креми, що використовуються в цілях, не потребують рецепта від лікаря. Ціни на засоби з пом'якшувальним та захисним ефектом максимально доступні для покупців.

Купити засоби для захисту та пом'якшення шкіри

В нашій інтернет-аптеці представлений широкий асортимент засобів для захисту та зволоження. Ми пропонуємо продукцію як від перевірених українських виробників, так і відомих європейських. Весь асортимент засобів та лікарських препаратів, що реалізуються в Цитрус-Фарм, має всі необхідні сертифікати якості.

Разом з виробником ми гарантуємо високу якість та безпеку використання представлених нами засобів. Також ми строго дотримуємося термінів придатності препаратів, забезпечуємо умови зберігання, рекомендовані виробником.

Купити засоби для захисту та пом'якшення шкіри в нашій інтернет-аптеці. Для здійснення покупки вам потрібно скористатися кошиком покупця на нашому сайті або замовити необхідні вам позиції та забронювати їх в найближчих аптеках Цитрус-Фарм в місті Києві для самовивозу.

Товарів: 30