1. Головна сторінка

  2. Медтехніка, медвироби

  3. Презервативи, гелі-змазки

Презервативи, гелі-змазки

Презервативи та лубриканти використовуються парами для безпечного сексу та запобігання незапланованої вагітності. Сьогодні ці продукти відрізняються широким асортиментом і дозволяють парам знайти оптимальний варіан...

Презервативи та лубриканти використовуються парами для безпечного сексу та запобігання незапланованої вагітності. Сьогодні ці продукти відрізняються широким асортиментом і дозволяють парам знайти оптимальний варіант. Якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я і не плануєте дітей, обирайте та замовляйте презервативи та лубриканти від провідних світових виробників в нашій інтернет-аптеці!

Що таке лубрикант? Види лубрикантів

Лубрикант ще відомий під назвою "гель-змащувач". Головна мета цього продукту - зробити інтимний процес більш приємним та безпечним, а також вирішити ряд інших, не менш важливих та відвертих проблем:

● захистити себе та партнера від венеричних захворювань;

● запобігти виникненню статевих інфекцій;

● підвищити ефективність інших засобів контрацепції, які ви використовуєте;

● уникнути подразнень зовнішніх статевих органів.

Сучасний вибір лубрикантів пропонується як з різними ароматичними добавками, так і ефектами. Наприклад, у продажу можна знайти гелі з зігріваючим або охолоджувальним ефектом, або лубриканти, які подовжують статевий акт.

Презервативи для безпечного сексу

Презервативи вважаються контрацептивним засобом №1. Сучасний асортимент таких, як і у випадку з лубрикантами, досить широкий:

● ультратонкі, для отримання максимально природних відчуттів;

● особливо міцні;

 ●ребристі, з точками та ребрами;

● класичні;

● сприяють подовженню статевого акту.

У порівнянні з іншими контрацептивами, презервативи мають доступну ціну. Проте ефективність цих засобів на рівні 99%. Саме презервативам довіряє більшість пар, обираючи засіб для контрацепції.

Лубриканти та презервативи - купити ефективні засоби контрацепції в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм!

Турбуйтеся про своє здоров'я та здоров'я свого партнера? Тоді обирайте гелі-змащувачі (лубриканти) та презервативи в нашій інтернет-аптеці! Оформіть замовлення на нашому сайті або забронюйте цікавлячий вас продукт в найближчій аптеці Цитрус-Фарм у місті Києві!

Замовляйте у нас з доставкою по всій території України!

Товарів: 113