При розладах травлення

Порушення роботи шлунково-кишкового тракту може бути спричинено як низькоякісними продуктами харчування, так і порушенням режиму прийому їжі або переїданням. У будь-якому випадку ця проблема зазвичай виникає неспод...

Порушення роботи шлунково-кишкового тракту може бути спричинено як низькоякісними продуктами харчування, так і порушенням режиму прийому їжі або переїданням. У будь-якому випадку ця проблема зазвичай виникає несподівано. Тому в домашній або дорожній аптечці обов'язково мають бути препарати для нормалізації роботи органів ШКТ. Купити такі ліки ми рекомендуємо в нашій інтернет-аптеці! Цитрус-Фарм - це великий вибір лікарських засобів за доступними цінами.

Види препаратів, які використовуються при порушенні травлення

Зазвичай симптомами порушення ШКТ є пронос, важкість у шлунку, втрата апетиту, слабкість, а іноді ще й нудота та блювота. У цьому випадку можна використовувати препарати таких типів.

● Сорбенти. Активований вугілля, Сорбекс, Білий вугілля та аналоги. Ці засоби, потрапивши в шлунок, зв'язують молекули води, а також продукти виробництва інфекцій або бактерій, а потім виводять токсини з організму.

● Спазмолітики. Зменшують спазми та болі при порушенні. Покращують роботу сфінктерів, що сприяє нормалізації виведення калових мас. Ферменти.

● Покращують засвоєння їжі, тим самим розвантажують підшлункову залозу, зменшують важкість у шлунку, запобігають утворенню газів в кишечнику. Прийом таких лікарських засобів дозволяє позбутися від порушень травлення протягом 1-2 днів. У разі, якщо робота органів ШКТ так і не налагодиться, рекомендуємо звернутися до лікаря!

Купити препарати від порушення роботи шлунка - інтернет-аптека Цитрус-Фарм

Якщо ви не хочете, щоб проблеми зі шлунком засмучували вас несподівано, рекомендуємо замовити ефективні засоби для нормалізації травлення в нашій інтернет-аптеці прямо зараз!

У нас ви знайдете препарати від українських та європейських виробників, продукцію, яка відповідає встановленим стандартам якості. Замовляйте потрібні ліки на нашому сайті або бронюйте цікавлять вас медикаменти в найближчих аптеках Цитрус-Фарм у місті Києві!

Товарів: 53