1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Дерматологія

  4. Засоби від підвищеної пітливості

Засоби від підвищеної пітливості

Дерматологічні препарати - один з найбільш динамічно розвиваються сегментів у фармацевтиці. Перелік засобів, призначених для лікування зовнішніх шкірних покривів вже сьогодні налічує понад 120 видів і продовжує зро...

Дерматологічні препарати - один з найбільш динамічно розвиваються сегментів у фармацевтиці. Перелік засобів, призначених для лікування зовнішніх шкірних покривів вже сьогодні налічує понад 120 видів і продовжує зростати. Якісні дерматологічні препарати дозволяють швидко і ефективно усунути будь-які прояви шкірних захворювань: висипання, плями, лущення шкіри та інше. У інтернет-аптеці Цитрус-Фарм представлений великий асортимент дерматологічних засобів за найбільш прийнятними цінами. У нас ви зможете замовити будь-які необхідні вам ліки!

Види дерматологічних препаратів

Враховуючи широку область застосування дерматологічних засобів, форми випуску таких препаратів відрізняються великим різноманіттям:

● мазі та креми для нанесення на уражені ділянки шкіри;

● лікувальні та профілактичні шампуні;

● порошки і таблетки для перорального прийому.

Багато з дерматологічних засобів не лише мають місцевий вплив на уражену ділянку шкіри, сприяючи її загоєнню та нормалізації структури, а й впливають на гормональний фон. Адже деякі дерматологічні проблеми саме пов'язані з порушенням у виробництві гормонів та їх співвідношенні в організмі. Однак такі дерматологічні засоби лікарі не рекомендують застосовувати на тривалій основі.

Також слід зазначити, що самостійне лікування дерматологічних захворювань може бути небезпечним для здоров'я. В першу чергу вам необхідно звернутися до лікаря, здати всі призначені аналізи. І лише після визначення характеру захворювання лікар зможе призначити вам мазі або інші лікарські засоби.

Купити дерматологічні препарати в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Ліки від псоріазу, лишаю, свербіжу, а також інших можливих дерматологічних проблем ви знайдете в нашій інтернет-аптеці за прийнятними цінами!

Цитрус-Фарм - це широкий комплекс препаратів від українських та зарубіжних виробників з офіційною гарантією якості. У нашій аптеці всі ліки обов'язково проходять контроль якості, співробітники уважно стежать за термінами придатності ліків, а також забезпечують температурні умови зберігання, рекомендовані виробником.

Замовляйте ліки прямо на нашому сайті або бронюйте необхідні вам медикаменти в найближчих аптечних пунктах Цитрус-Фарм у місті Києві!

Товарів: 14