Протиблювотні засоби

Нудота та блювота можуть бути спричинені багатьма причинами. Найбільш поширеними є:

● порушення травлення;

● отруєння;

● порушення вестибулярного апарату.

Але можливі й менш ...

Нудота та блювота можуть бути спричинені багатьма причинами. Найбільш поширеними є:

● порушення травлення;

● отруєння;

● порушення вестибулярного апарату.

Але можливі й менш очевидні причини порушень, тому при виникненні симптомів вчасно звертайтеся до лікаря.

Прийом препаратів, спрямованих на усунення блювоти, також допоможе запобігти неприємним відчуттям, пов'язаним з почуттям нудоти.

Замовляйте ліки від блювоти в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм!

Протиблювотні препарати та їх основні види

Ліки від блювоти поділяються, з урахуванням особливостей їх впливу:

 - препарати центральної дії. Вони впливають на ділянку продовговатого мозку, блокуючи блювотний рефлекс. Такі засоби представлені антигістамінними препаратами та нейролептиками;

- препарати периферичної дії. Їх вплив припадає на нервові закінчення, які провокують виникнення блювотного рефлексу. Група таких лікарських засобів представлена різними спазмолітиками;

- препарати змішаної дії. Це лікарські засоби, які поєднують в собі всі позитивні сторони двох вищезазначених груп препаратів. Вони активно лікують приступи нудоти та блювоти. Форма випуску протиблювотних препаратів може бути різною. Такі засоби випускаються у вигляді таблеток та капсул, сиропів, розчинів, а також настоїв.

Також під час вибору рекомендуємо звернути увагу на основу препарату. Розрізняють, як синтетичні протиблювотні засоби, так і на рослинній основі. Останні, як правило, виготовляються на основі листя м'яти.

При необхідності покупки протиблювотного засобу для дітей, вагітних або годуючих жінок, рекомендуємо перед тим проконсультуватися з лікарем.

Купуйте засоби від нудоти та блювоти в аптеці Цитрус-Фарм!

Представлені нами протиблювотні препарати допоможуть Вам ефективно боротися з цим неприємним відчуттям. У нас Ви знайдете медикаменти від провідних виробників за доступними цінами.

Також ми гарантуємо якість і ефективність реалізованих нами лікарських засобів, дотримуємо всі умови зберігання препаратів, рекомендовані виробником, і терміни їх придатності до використання.

Замовляйте засоби від нудоти та блювоти в Цитрус-Фарм!

Товарів: 24