Протисвербіжні засоби

Зуд шкіри - досить поширене явище, яке може виникнути на тлі проблем з внутрішніми органами, алергічної реакції, нервових потрясінь або інших специфічних захворювань. Також зуд виникає при наявності дефектів шкіри ...

Зуд шкіри - досить поширене явище, яке може виникнути на тлі проблем з внутрішніми органами, алергічної реакції, нервових потрясінь або інших специфічних захворювань. Також зуд виникає при наявності дефектів шкіри - лишаю, висипах, псоріазі. Фізичне тертя шкіри, в результаті зуду, може призвести до сильних ушкоджень шкірних покривів, потрапляння інфекцій у рани, утворення гнійників та інших не менш серйозних проблем. У такому випадку Вам допоможуть ефективні протисвербіжні засоби, купити які Ви зможете в нашій інтернет-аптеці за доступними цінами!

Засоби від зуду - вибір ефективних препаратів

Лікування зуду слід розпочати з того, що потрібно звернутися до лікаря та отримати від фахівця призначення. Справа в тому, що дерматологічні проблеми, до яких відноситься зуд, можуть мати досить специфічний характер і проявлятися на тлі інших захворювань. Тому звернутися до дерматолога і отримати від нього призначення - перше, що Вам необхідно зробити.

Всі протизудні дерматологічні препарати поділяються на 3 основних типи:

● антигістамінні засоби I покоління;

● антигістамінні засоби II покоління;

● антигістамінні засоби III покоління

Також при зуді можуть призначатися і кортикостероїди для місцевого застосування. Креми та мазі наносяться на необхідну ділянку шкіри до повного всмоктування в тканини епідермісу. Але лікарі не рекомендують тривалий час використовувати такі засоби, оскільки вони можуть негативно вплинути на гормональний фон.

Засоби від зуду можуть мати різну форму випуску. Найчастіше це мазі та креми, але також можливі ліки у вигляді таблеток, капсул. Найбільш популярними в аптеках України вважаються наступні ліки від зуду:

● Діазолін;

● Супрастин;

● Лорано;

● Алерон;

● Феністил і т. д.

Купити засоби від зуду в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Всі представлені групи препаратів проти зуду Ви можете купити в нашій інтернет-аптеці. Ми пропонуємо широкий асортимент засобів у різних формах випуску. В інтернет-аптеці Цитрус-Фарм Ви знайдете як ліки вітчизняного, так і імпортного виробництва. Будь-який із засобів, призначений Вам лікарем-дерматологом, ми запропонуємо Вам за найбільш доступними цінами!

Для оформлення замовлення проти зуду, скористайтеся кошиком покупця на нашому сайті, телефонуйте нам за телефонами або забронюйте потрібні засоби в найближчих до Вас аптеках мережі Цитрус-Фарм у місті Києві.

Товарів: 14