1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Діабет

  4. Цукровознижуючі препарати, крім інсуліну

Цукровознижуючі препарати, крім інсуліну

Інсулін - життєво важливий гормон, який знижує рівень цукру в крові. Виробляється він безпосередньо в організмі людини. Але при цукровому діабеті кількість синтезованого організмом інсуліну знаходиться в дефіциті, ...

Інсулін - життєво важливий гормон, який знижує рівень цукру в крові. Виробляється він безпосередньо в організмі людини. Але при цукровому діабеті кількість синтезованого організмом інсуліну знаходиться в дефіциті, тому, для підтримки життєдіяльності, людина повинна приймати препарати, які знижують цукор і служать, свого роду, заміщенням інсуліну.

Купити такі препарати ви можете в нашій інтернет-аптеці за доступними цінами!

Лікування цукрового діабету і препарати для зниження цукру в крові, окрім інсуліну

У медицині цукровий діабет поділяють на 2 типи. У першому випадку пацієнти є інсулінозалежними, у другому - не залежними. У 85% випадків діабет протікає в легкій формі і, як правило, він характерний для 70% людей у віці, які мають надлишкову масу тіла.

Одним із способів боротьби з захворюванням є дієта і помірні фізичні навантаження. Проте, щоб уникнути гіперглікемії, пацієнтові призначають препарати для зниження цукру в крові. З їх допомогою вдається регулювати обмінні процеси в організмі, уникати підвищення рівня цукру.

Зазвичай препарати для зниження цукру в крові призначаються при діабеті другого типу, а от інсулін вже показаний при більш складному - першому типі захворювання, як більш ефективний спосіб підтримки стану хворого.

До засобів для зниження цукру, крім інсуліну, відносяться:

  • А-глюкозидази - прийом цих добавок знижує всмоктування глюкози в органах травлення;
  • Бігуаніди - препарати для зниження резистентності інсуліну;
  • Гліниди - засоби, що стимулюють виділення гормонів підшлункової залози;
  • Інкретини - засоби, що стимулюють виділення інсуліну в організмі.

Купити препарати для зниження цукру в крові в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Лікарські засоби всіх перелічених груп ви можете придбати в нашій інтернет-аптеці. Перелічені категорії препаратів мають більш доступну вартість, але це не впливає на високу ефективність їх застосування.

Ми гарантуємо високу якість препаратів для зниження цукру в крові, а також суворо дотримуємося умов їх зберігання, рекомендованих виробником.

Для здійснення покупки скористайтеся кошиком покупця на нашому сайті або просто телефонуйте за вказаними номерами. Для покупців з Києва надається можливість забронювати необхідні препарати в аптеках Цитрус-Фарм в місті Києві для їх самовивозу.

Товарів: 109