Шприц BD

Шприци

При лікуванні багатьох захворювань, а також при проведенні обстежень пацієнтів часто використовують уколи, ін'єкції, внутрішньовенне вливання або, навпаки, проводять забір крові. У всіх перерахованих випадках л...

При лікуванні багатьох захворювань, а також при проведенні обстежень пацієнтів часто використовують уколи, ін'єкції, внутрішньовенне вливання або, навпаки, проводять забір крові. У всіх перерахованих випадках лікар використовує шприц необхідного об*єму.

Що потрібно врахувати при покупці шприців?

Ми рекомендуємо купувати шприци виключно в аптеках. Не варто купувати такі продукти в пунктах продажу, які не мають відношення до медикаментів. Такі магазини/салони просто не зможуть забезпечити правильні умови зберігання шприців. При покупці обов'язково зверніть увагу на:

●  терміни придатності (дату виготовлення шприца, а також кінцеву дату його використання), а також на упаковку. Шприц не повинен бути простроченим, в іншому випадку його використання може бути небезпечним.

● Упаковка повинна бути цілою. Якщо на ній присутні сліди відкриття, також не рекомендується застосовувати такий шприц.

● Будь-які механічні пошкодження, які можуть бути на шприці або голці, недопустимі. При покупці ви повинні знати, який обсяг шприца вам потрібен.

● У комплекті зі шприцом обов'язково повинна бути голка.

● Всі шприци є одноразовими. Після виконання уколу або забору крові для аналізу, застосовувати шприц для подальших медичних процедур заборонено.

Шприци - купити в аптеці Цитрус-Фарм

У нашій інтернет-аптеці представлений широкий спектр лікарських препаратів, а також засобів для обстеження та лікування. Усе це ви можете купити у нас, не виходячи з дому. Ми здійснюємо доставку аптечних товарів по Україні, гарантуємо цілісність, безпеку, а також правильність транспортування лікарських засобів і медичних пристосувань.

Замовляйте у нас все необхідне та отримуйте реальну економію, завдяки низьким цінам!

Товарів: 76