Проносні засоби

Проносні засоби - це лікарські препарати, які використовуються при закрепі. Залежно від форми випуску, препарат може прийматися орально (таблетки, капсули, сиропи)  або ректально (супозиторії, розчини для кліз...

Проносні засоби - це лікарські препарати, які використовуються при закрепі. Залежно від форми випуску, препарат може прийматися орально (таблетки, капсули, сиропи)  або ректально (супозиторії, розчини для клізми). Результатом прийому засобу від закрепу стає вивід калових мас, а також очищення організму від токсинів.

Проносні засоби обов'язково повинні входити до складу домашньої аптечки. Якщо ви хочете купити препарати від закрепу, замовляйте його в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм.

Функції та види проносних засобів від закрепу

Проносні засоби можна розділити згідно механізму їх впливу на організм, таким чином їх поділяють на:

● Речовини, які безпосередньо подразнюють рецептори внутрішньої оболонки кишечника, - натрію пікосульфат, бісакоділ, касторова олія, гліцерин;

● Речовини, які збільшують об'єм вмісту кишечника рефлекторну стимуляцію моторики кишечника, - ламінарія;

● Речовини, які підвищують осмотичний тиск в кишечнику та в зв'язку з цим збільшують об'єм вмісту кишечника;

● Речовини, які змінюють консистенцію вмісту кишечника, - рідкий парафін (вазелінова олія).

Необхідно розуміти, що жодний засіб від закрепу не призначений для тривалого прийому. Якщо після кількох днів використання лікарського засобу у вас так і не налагодився стул, закрепи продовжують залишатися, обов'язково зверніться до лікаря для проходження обстежень та лікування.

Пам'ятайте, що самолікування в даному випадку може бути небезпечним для вашого здоров'я!

Купити ліки від закрепу в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Закреп - показник порушень шлунково-кишкового тракту. Ми рекомендуємо завжди мати в аптечці ефективні проносні засоби.

Замовляйте необхідні вам препарати в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм! Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію від провідних українських та іноземних виробників!

З Цитрус-Фарм ви завжди будете здорові!

Товарів: 67