Сорбенти

Сорбенти (ентеросорбенти) - це група лікарських засобів, що поглинають та виводять з кишківника і шлунка токсичні та отруйні речовини з організму. Засоби цієї групи можуть значно відрізнятися за ступенем фармаколог...

Сорбенти (ентеросорбенти) - це група лікарських засобів, що поглинають та виводять з кишківника і шлунка токсичні та отруйні речовини з організму. Засоби цієї групи можуть значно відрізнятися за ступенем фармакологічного впливу та за призначенням. Купити ентеросорбенти по доступній ціні Ви можете в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм! Замовляйте у нас з максимальною вигодою!

Види сорбентів та їх ефективність

Сорбенти (ентеросорбенти) випускаються у таблеткованій формі, у вигляді капсул, порошку або гранул, а також у гелі.

За хімічною структурою сорбенти поділяються:

● на основі вугілля - найбільш поширений тип;

● на основі солей;

● сорбенти рослинного (природного) походження;

● кремнієві.

Ефективність залежить від сорбційної ємності, обумовленої хімічною структурою поверхні (яку кількість токсичних речовин препарат може поглинути, виходячи зі своєї власної маси). Також важливим є показник поглинання бактеріальних клітин різного розміру та маси, що вважається навіть більш необхідним критерієм при виборі препарату.

Купити сорбенти в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Оскільки проблеми зі шлунком або роботою кишківника можуть виникнути зовсім несподівано, рекомендуємо мати сорбенти в домашній аптечці. При необхідності, Ви зможете одразу розпочати лікування, усунувши ознаки отруєння або розладу в роботі органів ШКТ.

Ціни на сорбенти в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм максимально доступні для Вас, тому обирайте необхідний вам препарат та замовляйте на нашому сайті, або бронюйте засіб в найближчій аптеці Цитрус-Фарм у місті Києві.

Товарів: 24