1. Головна сторінка

  2. Догляд та гігієна

  3. Засоби для ванн та душу

Засоби для ванн та душу

Дотримання особистої гігієни неможливе без використання сучасної косметики та спеціалізованих засобів. Коли йдеться про комплексний догляд за всім тілом, багато людей уявляють собі гель для душу як оптимальний варі...

Дотримання особистої гігієни неможливе без використання сучасної косметики та спеціалізованих засобів. Коли йдеться про комплексний догляд за всім тілом, багато людей уявляють собі гель для душу як оптимальний варіант. Проте асортимент засобів для ванн та душу, які дозволяють доглядати за шкірою тіла, значно ширший та різноманітніший.

У нашій інтернет-аптеці ви зможете підібрати різноманітні гелі для душу та інші засоби для ванн у широкому виборі ароматів та інших корисних властивостей. Обирайте все необхідне у Цитрус-Фарм та замовляйте у нас з доставкою!

Варіанти засобів для ванн та гелів для душу

Найпопулярніше засіб для догляду за тілом - гель для душу, може бути в декількох видів:

  • Для чоловіків, жінок;
  • Для різних типів шкіри (проблемної, сухої, жирної);
  • З особливими властивостями (для вагітних, для дітей);
  • З різними додатковими компонентами (вітамінні склади, мінерали, кислоти, що забезпечують більш ефективний догляд та відновлення шкіри).

Крім гелів для душу, засоби для ванн можуть бути представлені у вигляді піни, молочка та лосьйонів, скрабів та пілінгів. Усі ці засоби видаляють бактерії з поверхні епідермісу, зміцнюють тканини, а також видаляють чорні точки, пігменти та ороговілі верхні шари шкіри.

Також рекомендуємо звернути увагу на засоби для тіла, які можна використовувати після прийому ванни або душу, для забезпечення більш тривалого відновлювального ефекту для шкіри, а також для її зволоження та насичення вітамінами та мінеральними компонентами.

Купити гелі для душу та засоби для ванн в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Ми пропонуємо широкий асортимент засобів для ванн та душу за доступними цінами. Продукція, яку ми продаємо, має сертифікати якості, а також офіційно допущена до продажу на території України.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми дотримуємося умов зберігання всіх реалізованих нами засобів, ретельно контролюємо терміни їх придатності, підтримуємо оптимальний температурний  режим.

При необхідності, ми детально проконсультуємо вас щодо цікавих вас засобів, а також допоможемо зробити правильний вибір.

Замовляйте в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм з доставкою!

Товарів: 384