1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Нервова система

  4. Засоби для пригнічення нервової системи

Засоби для пригнічення нервової системи

Надмірна активність нервової системи є аномальною. Дане становище характерне для багатьох захворювань. Також воно часто виникає на тлі пережитого стресу, сильного емоційного потрясіння. Надмірна збудливість, я...

Надмірна активність нервової системи є аномальною. Дане становище характерне для багатьох захворювань. Також воно часто виникає на тлі пережитого стресу, сильного емоційного потрясіння. Надмірна збудливість, як стан нервової системи, небезпечна ускладненнями. Тому якщо хворий перебуває в такому стані, необхідно негайно розпочати лікування.

Сучасні засоби, що пригнічують нервову систему, допоможуть нормалізувати ваш стан. Більшість препаратів, призначених для цього, мають доступну вартість і не мають серйозних побічних ефектів.

Види препаратів, що використовуються для пригнічення нервової системи

Засоби, які призначають лікарі при діагностуванні гіперактивності ЦНС, розділяються на такі групи:

● Психотропні засоби - нейролептики. їх призначають при емоційних потрясіннях і розладах психологічного і психічного характеру. Дія препаратів зводиться до зменшення провідності нейронів нервовими імпульсами.

● Седативні препарати. Здійснюють загальний заспокійливий вплив на центральну нервову систему. Такі препарати застосовуються з іншими, для комплексного впливу. Особливо ефективні при відновленні балансу в роботі нервової системи, між збудливістю і торможенням.

● Анксіолітики - препарати, які застосовуються для зменшення почуття тривоги і страху, періодичних панічних атак. Важливою умовою для використання препаратів, що пригнічують нервову систему, є застосування під контролем лікаря. Оскільки деякі з препаратів цієї групи можуть відрізнятися особливо сильним впливом, безконтрольне використання засобу може призвести до виникнення побічних ефектів.

Не займайтеся самолікуванням, адже це може бути небезпечно для вашого здоров'я!

Купуйте засоби для пригнічення нервової системи в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Для замовлення необхідного вам препарату скористайтеся кошиком покупця на нашому сайті або зателефонуйте за вказаними номерами.

Усі ліки, представлені в аптеці Цитрус-Фарм, мають сертифікати та зберігаються відповідно до вимог виробника. Також ми забезпечуємо правильну транспортування ваших препаратів, щоб ви отримали якісний засіб, готовий до використання.

Товарів: 174