1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Дерматологія

  4. Засоби від вугрової висипки та акне

Засоби від вугрової висипки та акне

Різні висипання на шкірі (акне, постакне та ін.) - поширена косметична проблема, яка характерна, головним чином, для підлітків, вагітних, а також людей з порушенням гормонального фону. Проте ця проблема може в...

Різні висипання на шкірі (акне, постакне та ін.) - поширена косметична проблема, яка характерна, головним чином, для підлітків, вагітних, а також людей з порушенням гормонального фону. Проте ця проблема може виникати і у абсолютно здорових людей, які давно переступили поріг перехідного віку. Причина, як правило, пов'язана з підвищеною активністю бактерій у сальних залозах. Ця проблема часто триває роками і може рецидивувати. Якщо ви хочете раз і назавжди покласти крапку в боротьбі з вугрями, акне та іншими висипаннями на шкірі, замовляйте в інтернет-аптеці - Цитрус Фарм!

Чим краще лікувати акне та висипання?

Перелік препаратів та їх видів, призначених для боротьби з акне та висипаннями, досить великий. Тому призначення обов'язково повинен робити лікар після того, як проведе комплексне обстеження стану вашої шкіри.

Залежно від характеру захворювання, вам можуть бути призначені засоби від акне та висипань таких видів:

  • Антибіотики;
  • Антибактеріальні креми для шкіри та засоби для вмивання;
  • Гормональні засоби;
  • Цинк;
  • Азелаїнова та саліцилова кислоти;
  • Ретиноїди.

У своїй більшості засоби для лікування акне та висипань мають антибактеріальний та протизапальний ефекти. Вони підсушують висипання та нормалізують роботу сальних залоз.

У випадках тривалого використання лікувальних засобів від вугрів шкіра може страждати від надмірної сухості, почервоніння. У такій ситуації може знадобитися додаткове використання засобів для зволоження та пом'якшення шкіри.

Основною помилкою багатьох покупців є те, що засіб від акне, вугрів та висипань купуються за порадами знайомих або внаслідок дуже активної реклами продукту. Пам'ятайте, що у цьому випадку слід діяти індивідуально. Тобто, крем або мазь, яка допомогла одній людині, для іншої може виявитися просто непотрібною! Тому не ризикуйте своїм здоров'ям, а краще зверніться до лікаря-дерматолога, який рекомендує ліки від вугрів та акне, що підходять саме для вас та вашої шкіри!

Купити засоби від акне в аптеки Цитрус-Фарм

У нас ви зможете придбати косметичні та лікувальні засоби, які знешкоджують вугрі та висипання від провідних виробників. Уся продукція відповідає встановленим вимогам до якості та рекомендована для застосування міжнародною асоціацією дерматологів.

Зробіть замовлення прямо зараз і назавжди забудьте про прыщі та висипання!

Товарів: 21