1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Нервова система

  4. Засоби для стимуляції нервової системи

Засоби для стимуляції нервової системи

Багато поширених захворювань можуть призвести до того, що нервова система людини буде перебувати в пригніченому стані, тобто, працювати недостатньо активно. Також це може виникнути на тлі хронічної втоми, стресів т...

Багато поширених захворювань можуть призвести до того, що нервова система людини буде перебувати в пригніченому стані, тобто, працювати недостатньо активно. Також це може виникнути на тлі хронічної втоми, стресів та переживань, при надмірних фізичних та інтелектуальних навантаженнях. Засоби для стимуляції нервової системи створені для того, щоб активізувати її роботу, і сьогодні таких препаратів існує досить багато. Всі вони відрізняються за ефективністю впливу, а також за наявністю побічних ефектів, що виникають в результаті неправильного застосування або передозування.

Купити засоби, що підвищують активність нервової системи, ви можете в нашій інтернет-аптеці! У Цитрус-Фарм для вас представлений широкий асортимент за найбільш доступними цінами.

Препарати, які використовуються для стимуляції нервової системи

Існує кілька груп препаратів, які застосовуються для стимуляції роботи нервової системи:

  • антидепресанти - впливають на вміст нейромедіаторів у тканинах головного мозку, а також підвищують клітинну вразливість до них;
  • засоби проти деменції - поліпшують провідність нервових імпульсів через нейрони, а також протидіють відмиранню нервових клітин;
  • психостимулятори - використовуються для стимуляції ЦНС, поліпшують мозкові процеси, підвищують концентрацію та увагу. Також мають загальний збудливий ефект.

Оскільки проблеми з нервовою системою можуть мати дуже серйозні наслідки, використання препаратів для її стимуляції без контролю лікаря не рекомендується. Засоби можуть мати різну ефективність впливу, тому лікар має обирати ліки індивідуально. При застосуванні недостатньо сильного засобу для стимуляції нервової системи, ви не отримаєте потрібного ефекту. У випадку, якщо препарат виявиться занадто сильним, існує великий ризик побічних ефектів.

Купити засоби для стимуляції ЦНС в аптеці Цитрус-Фарм

Ми пропонуємо великий асортимент лікарських засобів для стимуляції роботи центральної нервової системи за прийнятними цінами. У нас ви можете купити цей препарат недорого. Для оформлення замовлення скористайтеся кошиком покупця на нашому сайті або зателефонуйте за вказаними номерами. Також ви можете забронювати необхідний для вас препарат в найближчій до вас аптеці Цитрус-Фарм у місті Києві.

Товарів: 189