1. Головна сторінка

  2. Медтехніка, медвироби

  3. Тести для визначення вагітності

Тести для визначення вагітності

Єдиним "домашнім" способом дізнатися про своє становище є тести для визначення вагітності. Вони прості у використанні, швидко дають результат і головне - їх точність в останній час стає все вище. Тому якщ...

Єдиним "домашнім" способом дізнатися про своє становище є тести для визначення вагітності. Вони прості у використанні, швидко дають результат і головне - їх точність в останній час стає все вище. Тому якщо ви ведете регулярне статеве життя і боїтеся, що звістка про вагітність прийде до вас несподівано або навпаки, з нетерпінням чекаєте цієї події, рекомендуємо мати тести для визначення вагітності в своїй домашній аптечці.

Як правильно вибрати тест на вагітність?

У аптеках можна знайти кілька варіантів тестів для визначення вагітності. За сутністю, принцип їх використання один і той же, різниця може бути лише в дизайні тест-смужки, точності її результатів, а також вартості. При виборі та покупці тесту обов'язково зверніть увагу на наступне:

● Не варто купувати найбільш дешевий, як і не обов'язково обирати тільки серед найдорожчих тестів. Середній ціновий сегмент - оптимальний вибір. При покупці зверніть увагу на дату виготовлення і терміни придатності. Якщо діагностична смужка була виготовлена давно і термін її придатності вже майже закінчиться, це може негативно вплинути на точність результатів.

● Упаковка тесту на вагітність повинна бути цілою і нерозпакованою. Якщо на ній присутні сліди відкриття, краще відмовитися від покупки такого тесту. Зверніть увагу на точність тесту, як правило, цей показник вказується на упаковці. У середньому, вона становить 96-99%.

●  Купуйте тести для визначення вагітності тільки в аптеках. Не варто їх купувати в супермаркетах, магазинах косметики і т. д. Такі місця продажу не дотримуються умов зберігання, а отже, точність тестів може бути під питанням.

Тести для визначення вагітності - купити в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Замовити тест на вагітність в аптеці Цитрус-Фарм дуже просто! Для цього ви можете скористатися кошиком покупця на нашому сайті, зателефонувати за номером або ж просто забронювати все необхідне в найближчій до вас аптеці Цитрус-Фарм у місті Києві.

Товарів: 28