Тести діагностичні

У наш час багато людей не завжди мають можливість проходити тести на захворювання, оскільки не мають доступу до широкого спектру послуг діагностики. Нерідко їм може бути поставлений неправильний діагноз, в результа...

У наш час багато людей не завжди мають можливість проходити тести на захворювання, оскільки не мають доступу до широкого спектру послуг діагностики. Нерідко їм може бути поставлений неправильний діагноз, в результаті чого вони не отримують необхідного лікування, а іноді призначене лікування завдає їм шкоди.

Переваги експрес-тестів

Про те, що хвороба легше піддається лікуванню в перші дні, відомо всім. Для того, щоб діагностувати патоген на ранніх стадіях хвороби, використовуються експрес-тести, які легко використовувати як в домашніх умовах, так і на первинному прийомі у лікаря. Експрес-тести створені для масового застосування як додатковий мобільний засіб, здатний доповнити лабораторну діагностику. Найголовніші переваги експрес-тестів це :

● мобільність, легке використання;

● можливість ранньої діагностики хвороби.

Іноді використання експрес-тесту дозволяє визначити хворобу поки не проявилися перші симптоми патології і в результаті, вчасно звернутися до лікаря та розпочати лікування:

- вчасно вжиті медичні заходи не дозволяють розвинутися хворобі, вона протікає значно легше для пацієнта;

- прискорити процес одужання;

- дозволяє уникнути ускладнень та/або інших негативних наслідків.

Купити діагностичні тести в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм в Києві

У разі, коли у вас виникла підозра, або ви хочете виключити наявність хвороби, скористайтеся доступним експрес-тестом з широкого асортименту нашої аптеки.

У нас доступні:

● Експрес-тести для визначення наркотиків

● Експрес-тести для діагностики інфекційних хвороб (Тест на грип, тест на ковід, тест на гепатит )

● Біохімічні експрес-тести (тест на ацетон, тест на сифіліс, тест на ВІЛ (СНІД), тест на гелікобактер)

Якщо вам потрібна консультація, або у вас виникли питання наші фармацевти готові допомогти! Робіть замовлення онлайн самовивозом в аптеках в Києві або доставкою Новою поштою або Укр. поштою по Україні.

 

Товарів: 37