1. Головна сторінка

  2. Вітаміни, БАДи

  3. Вітаміни

  4. Вітаміни для діабетиків

Вітаміни для діабетиків

Люди, які страждають цукровим діабетом, більше інших потребують вживання вітамінів і мінералів. У зв'язку з тим, що раціон харчування при діабеті не дозволяє споживати багато продуктів, що містять вітаміни, в о...

Люди, які страждають цукровим діабетом, більше інших потребують вживання вітамінів і мінералів. У зв'язку з тим, що раціон харчування при діабеті не дозволяє споживати багато продуктів, що містять вітаміни, в організмі виникає дефіцит корисних речовин. До цього додаємо порушення в обмінних процесах організму, а також недостатню засвоюваність тих компонентів, які все-таки потрапляють з їжею. Вітаміни для діабетиків забезпечать прийом у необхідних пропорціях всіх мікроелементів, мінералів і вітамінів, які потрібні людському організму. Ви можете вибрати такі комплекси в нашій інтернет-аптеці з доставкою в Києві та по Україні!

Які вітаміни необхідні діабетикам?

До переліку обов'язкових вітамінів при цукровому діабеті входять:

● Магній. Він впливає на нервову систему, дозволяє легше подолати стреси і покращити психологічний стан. Магній забезпечує зміцнення стінок судин, нормалізує артеріальний тиск, а також підвищує чутливість до інсуліну, що особливо важливо при цукровому діабеті.

● Комплекс вітамінів для очей. При цукровому діабеті існує ризик виникнення різноманітних захворювань очей: глаукома, катаракта, діабетична ретинопатія, тощо. Наявність вітамінів для покращення зору забезпечить профілактику проти цих та інших проблем зі зором, а також суттєво сповільнить вже наявні порушення.

● Вітаміни групи В. Ця група вітамінів забезпечує як загальнозміцнюючий ефект для всього організму, так і покращує роботу нервової системи. Окремо можна відзначити і нормалізацію потенції у чоловіків.

● Піколінат хрому. Ця речовина розрахована спеціально на людей з цукровим діабетом 2-го типу. Мова йде про тих пацієнтів, яким важко відмовитися від мучних і солодких продуктів. Ця добавка, що міститься у вітамінах для діабетиків, дозволить позбутися від подібної залежності.

● Препарати альфа-ліпоєвої кислоти. Суть цього компонента у вітамінах для діабетиків полягає у зупинці діабетичної нейропатії.

Купити вітаміни для діабетиків в Києві, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Ми пропонуємо широкий асортимент вітамінних комплексів для людей з цукровим діабетом. У нашій інтернет-аптеці ви знайдете лише сертифіковані медикаменти від провідних виробників. З нашого боку ми гарантуємо дотримання умов зберігання препаратів, рекомендованих виробником.

Замовляйте вітаміни для діабетиків у нас за найбільш доступними цінами в Києві!

Товарів: 21