Вітаміни для дітей

Вітаміни для дітей — це найбільш надійний та перевірений спосіб підтримки дитячого здоров'я. Особливо актуальним є їх прийом у осінньо-зимовий період, коли концентрація корисних речовин і мікроелементів, ...

Вітаміни для дітей — це найбільш надійний та перевірений спосіб підтримки дитячого здоров'я. Особливо актуальним є їх прийом у осінньо-зимовий період, коли концентрація корисних речовин і мікроелементів, які надходять зі звичайною їжею, значно знижується. Якщо ви хочете, щоб навіть в сезон епідемій ваша дитина залишалася здоровою, обирайте найкращі вітаміни для дітей в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм! Ми здійснюємо продаж з доставкою по Києву та іншим містам України!

Дитячі вітаміни та їх основні переваги

Вітаміни для дітей, в більшості, хороші тим, що їх приймають всього 1 раз на день. Зазвичай, денну норму становить 1 або 2 таблетки, які не мають жодних неприємних запахів або смаків. Навпаки, можуть бути використані різноманітні фруктові добавки для того, щоб дитина з задоволенням приймала ці вітаміни.

Сучасні вітамінні комплекси для дітей розроблені таким чином, щоб забезпечити всі необхідні мікроелементи та мінерали  підростаючому організму. Так, якісні комплекси повинні містити в своєму складі:

● Вітаміни групи А - активізують захист організму від вірусних та інших захворювань, покращують зір та прискорюють регенераційні процеси;

● Вітаміни групи C - дуже ефективні проти застудних захворювань, а також зміцнюють зуби та ясла;

● Вітаміни групи D - зміцнюють кісткову тканину, покращують роботу серцево-судинної системи;

● Вітаміни групи E - зміцнюють імунітет дитини, захищають організм від бактерій та вірусів.

Вітаміни для дітей класифікуються за віком. Тому під час покупки обов'язково зверніть увагу на те, для дітей якого віку розрахований комплекс. Традиційно це 3-4 роки, 5-7 років, 9-10 років та вітаміни для підлітків, тобто для дітей старше 12 років. Склад таких комплексів суттєво варіюються, підбираються мікроелементи, які оптимально впливають у конкретному віковому порозі.

Купуйте дитячі вітаміни в Києві, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Обирайте та замовляйте вітамінні комплекси для дітей в нашій інтернет-аптеці. Ми пропонуємо продукцію від перевірених постачальників, а також забезпечуємо належні умови зберігання та транспортування всього асортименту засобів, представлених в нашій інтернет-аптеці. Замовляйте в Цитрус-Фарм з доставкою в Києві та по всій Україні — піклуйтесь про здоров'я та правильний розвиток вашої дитини!

Товарів: 82